sejas ādas kopšana ziemā – 3 soļi, 5 produkti

Ar nelielām bailēm gaidīju ziemas mēnešus, jo zināju – vai nu jau esmu tikusi uz pareizā ceļa un viss būs kārtībā vai arī atkal… mana sejas āda nepārprotami liks par sevi manīt. Ne tikai ar izteikti sausas ādas laukumiem, bet arī ar manāmiem, stulbiem, sarkaniem izsitumiem.

Pēc dermatoloģes apmeklējuma 2018.gada ziemā iemācījos, ka manus izsitumus visticamāk radījusi taukainā āda. Ko??! Tas būtu pēdējais ko jebkad būtu iedomājusies, bet izrādās – kamēr lielākā daļa sejas āda ir samērā sausa, atrodami arī taukainas ādas laukumi ( pieres rajons un ap degunu). Tur tad arī piedzīvoju it kā neizskaidrojamās ādas problēmas.

Lai vai kā. Kopš rudens esmu aizsākusi un VEIKSMĪGI turpinu ļoti vienkāršu sejas ādas kopšanas rutīnu un šajā uzvaras gājienā mani pavada daži, manuprāt lieliski skaistumkopšanas produkti.

VAKARS

>> ATTĪRĪT : BIODERMA micelārais ūdens / Svētais sejas attīrīšanas līdzeklis, kuru nevēlos iemainīt ne pret vienu citu pieniņu, putām, eļļām vai sazin ko vēl. Mūsu starpā valda patiesa mīlestība. Paldies!

>> TONIZĒT : Dr. Hauschka toniks sejai / Vairs nespēju iedomāties savu ikdienu bez šī produkta. Esmu pamanījusi, ka toniks ne tikai dezinficē (?) un līdzsvaro ādas mitruma līmeni, bet kaut kādā veidā padara to nemainīgi maigu. Jau mēnešiem neesmu lietojusi skrubīti un nejūtu, ka tas būtu nepieciešams. Super!

dr hauschka toniks

>> PABAROT : Bioderma Hydrabio serums / Plānas konsistences, bet izteikti iedarbīgas formulas serums, kuru nelielā daudzumā, bet gandrīz reliģiozi turpinu lietot katru vakaru ( šo produktu minēju  arī rudens skaistumkopšanas produktu topā).  Esmu dzirdējusi, ka serumus ik pa laikam vajadzētu nomainīt. To es arī plānoju darīt.

>> VĒLREIZ PABAROT : MADARA Smart Antioxidants krēms acīm / Jau kopš 2017.gada vidus – viens no maniem mīļakajiem produktiem ādas kopšanai ap acīm. Vienīgais iespējamais mīnuss, kuru tam šobrīd spēju iedomāties – aukstajos mēnešos tas varētu būt pārāk plāns. Ja vēlies ko tiešām, tiešām barojošu, noteikti iesaku otru manu favorītu, Dr. Hauschka balzamu ādai ap acīm.

RĪTS

>> ATTĪRĪT : BIODERMA micelārais ūdens / Tas, ko iemācijos esot Venēcijā, klausoties lekciju no dāmām, kuras ir strādājušas pie pasaulē pirmā micelārā ūdens izstrādes ( mhm, šis tituls pieder BIODERMA) – seja ir jāattīra arī no rīta. Pa nakti tā atjaunojas, veic savus dabīgos procesus, tāpēc no rīta tā atkal ir jāsakopj un jāsagatavo turpmākajai dienai. Micelārais ūdens ne tikai attīra, bet arī stabilizē ādas Ph līmeni un izveido pavisam nelielu aizsargkārtiņu, kas palīdz cīņā ar piesārņojumu un apkārtējās vides iedarbību.

bioderma micelārais ūdens

>> TONIZĒT : Dr. Hauschka toniks sejai / Tieši tik ļoti man patīk šī produkta iedarbība! Lietoju to vismaz 2 reizes dienā! No rīta – pēc vieglas sejas attīrīšanas uzsmidzinu to, pagaidu kamēr nožūst un dodos tālāk…

>> PABAROT : MADARA Smart Antioxidants dienas krēms, MADARA SOS intensīvi atjaunojošs serums / Šis ir moments, kur ļaujos sajūtām. Skatos, kāda plānojas mana diena, kā jūtas mana āda utt. Ja jūtu, ka viegls krēms ir viss, kas nepieciešams, izvēlos Smart Antioxidants dienas krēmu, ja man jādodas ārā un ir auksts, vējains, snieg.. izvēlos dienas krēmu un papildus SOS intensīvi atjaunojošo serumu. Dažkārt izmantoju arī MADARA Total Renewal nakts krēmu, jo tam ir izteikti barojošas īpašības.

madara sos serums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s