monthly favorites / RUDENS 2018

Gandrīz 5 bloga pastāvēšanas gadu laikā MĒNEŠA FAVORĪTI ir bijuši vienīgie, 100% regulārie ieraksti – kā mēneša noslēgums, tā klāt favorītu saraksts. Bet… laiks nelielām izmaiņām. Dzīve kļuvusi vēl krāšņāka, iepazīto produktu daudzums, iespējams, mazāks.. tāpēc šoreiz favorīti par aizvadītajiem 3 mēnešiem. Labi iepazīti, kārtīgi novērtēti. 

Bioderma Hydrabio serums // Produkts, kuru lietot sāku septembra sākumā ar domu sagatavot ādu temperatūras maiņām, kuras piedzīvojam rudenī un ziemā. Ir 1.decembris un so far, so good! Lietoju to gandrīz katru vakaru pēc sejas attīrīšanas un tonika izsmidzināšanas. Tam ir pavisam viegla konsistence, neeksistējošs aromāts un iepakojums vieglai un ērtai lietošanai. Kā rakstīts viņu mājas lapā – Bioderma Hydrabio ir serums, kas no jauna iemāca ādai pašai sevi mitrināt. Es teiktu, ka tā ir patiesība un savā ziņā domāju, ka šis varētu būt mazais drošības enkurs veselai ādai nemīlīgajos ziemas laikapstākļos. Lietojos 1x dienā, 

Dr. Hauschka attīrošais toniks // Ilgāku laiku šis toniks stāvēja plauktiņa tālākajā stūrī un neatrada sev pielietojumu. Kopš atklāju, ka man uz pieres un ap degunu ir vairāk tauku dziedzeru kā likās.. sāku to lietot katru rītu un vakaru pēc sejas attīrīšana un nu jau ir sajūta, ka bez šī produkta vairs nespēju iedomāties savu ikdienu. Tas stimulē dabiskos ādas procesus, mazina iekaisumu, izsitumus un regulē tauku dziedzeru darbību. Tur visu balansā. Tiešām buuuuurvīgs produkts. Tā cena ir aptuveni 27 eur, bet 3 lietošanas mēnešu laikā neesmu tikusi pat pusē… kalpos ilgi! 

Oriflame 5-1 Wonder Lash XXL skropstu tuša // No Oriflame regulāri izvēlos 2 produktus – skropstu tušu un tonālo krēmu. Līdz šim man ļoti, ļoti patikusi No Compromise skropstu tuša, kura viennozīmīgi kļuva par labāko 2017.gada dekoratīvās kosmētikas topā.  Tagad viņai pievienojusies nopietna konkurence – Wonderl Lash XXL. Kā vienīgo tās mīnusu redzu birstīti, kura sariņu “asuma” dēļ mani dažkārt …biedē. Citiem vārdiem sakot, esmu mīksto birstīšu cienītāja. Citādi noturība, efekts, kvalitāte un citas tās īpašības mani ļoti apmierina. Tā nekad nav pievīlusi. 

Oriflame Wonder Lash skropstu tuša

Mossa GLOW COCKTAIL pigmentāciju mazinošs serums // Vēl viens serums, kuru esmu iepazinusi šajā sezonā un, kurš nav atstājis mani vienaldzīgu. Tā galvenais uzdevums ir mazināt dažādu ārējo apstākļu radīto pigmentāciju, kas manā gadījumā ir palikušās rētiņas no aizvadītajā ziemā pārdzīvotā seborejiskā dermatīta ( *brrrrrr). Lietoju pamīšus, ne katru dienu pēc sejas attīrīšanas un tonika izsmidzināšanas. Ļoti patīk gan tekstūra, gan aromāts, gan radītais efekts… gribētos domāt, ka pēc pilna kursa ( aka iztukšota iepakojuma) pigmentācija būs ieverojami mazinājusies.

BIO Ābolu sidra etiķis // Pa tējkarotei pie karsta ūdens pašā rīta agrumā, dārzeņu brokastu bļodā, kā aktīvo elementu kādā no receptēm, kurā nepieciešams aktivizēt sodu ( citrona sulas vietā)… ābola sidra etiķim ir TIK plašs pielietojums, ka gandrīz muļķīgi to vienmēr neturēt mājās. Arī skaistumkopšanā.  Mans ikdienas draugs un acuraugs. 

P.S. Attēlā redzamie cipariņi uz pudeles nozīmē to, ka to uzpildīju atkārtoti Zeroveikalā. BET, jāsaka, ka tur pildāmais BIO ābolu sidra etiķis nav tik foršs kā tas, kurš šajā pudelē bija oriģināli. To iegādājos veikaliņā Zaļā Govs. 

Parīze // Ak, kur lai sāk. Vieta uz Zemes, kur jūtos kā mājās. Kopš atgriešanās sapņoju par to katru dienu un klusībā apgalvoju, ka atgriezīšos tur uz ilgāku palikšanu. Ja Parīze Tev nav sveša – ļoti priecāšos, ja padalīsies ar ieteikumiem ko redzēt, kur pabūt, ko piedzīvot…

femme farfalle

One response

  1. Pingback: sejas ādas kopšana ziemā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s