monthly favorites / August 2018

pictures_femmefarfalle blog

DR.HAUSCHKA “Deep Infinity” lūpu zīmulis // Visticamāk šo šeit rakstu jau desmito reizi, bet – neesmu lūpu krāsu fane. Man patīk kā tās izskatās, bet neprotu tās lietot. Kā uzklāju, tā 10 minūšu laikā apēdu. Ar šo lūpu zīmuli atkārtoti cenšos mainīt ieradumu un jāsaka, ka tīri labi sanāk. Tas pateicoties tekstūrai un mitrinošajām īpašībām. Sajūta, ka esmu uzklājusi vieglu lūpu balzamu un tā krāsa nerada iekšēju satraukumu par izsmērēšanos vai atstātjiem traipiem un zobiem. Viegli uzklāt, patīkami nēsāt… forši! Tonis arī skaists. Kā manas lūpas, bet kripatiņu skaistāks, ha!

 

YLANG YLANG ēteriskā eļļa // Augusts oficiāli kļuvis par ēterisko eļļu mēnesi. Tās iepazīt sāku pēc Florame difūzera iegādes jūlijā un Stenders bloga raksta sagatavošanas. No šobrīd 5 manās mājās atrodamajām eļļiņām, vislielāko uzmanību izpelnījusies tieši Ylang Ylang. Kāpēc? Pirmkārt, tās aromāts man ir kas pavisam jauns un neiepazīts. Tas ir izteikts, bet nelīdzinās nekam ko es būtu sajutusi iepriekš. Nedaudz vīrišķīgs, biezs, bet tajā pašā laikā nomierinošs un neuzbāzīgs. Līdzās tam, ka vienkārši izbaudu tās sniegto aromātu, Ylang Ylang ēteriskā  eļļa palīdz mazināt trauksmes sajūtu, stresu, nomāktību, palīdz iemigt. Mazais bonusiņš – tā balansē sievišķo un vīrišķo enerģiju. Palīdz radīt harmoniju.

L’OREAL TRUE BOTANICALS šampūns, kondicionieris // Mana problēma ar dabisku, ne-ķīmisku šampūnu lietošanu ir tāda, ka tie neputo. Maniem garajiem matiem tas ir diezgan svarīgi. Zinu, ka tieši nedabiskie, ķīmiskie elementi ir tie, kuri ļauj šim putošanās procesam notik, bet.. vai ir kāda alternatīva? L’Oreal True Botanicals matu kopšanas līnija šobrīd ir mans favorīts, jo to sastāvā nav silikonu, parabēnu un krāsvielas. Tas ir saaaaaalīdzinoši tīrs sastāvā, labi puto, ļoti labi izmazgā matus, notur tos tīrus vismaz divas dienas. Lavandas smarža matos uzturas vēl vismaz divas dienas, kas ir tiešām patīkami un savā ziņā arī retums. Lielais iepakojums iztērējas ilgākā laika posmā un šampūna pumpītis visu padara super ērti lietojamu.

BIODERMA HYDRABIO H20 micelārais ūdens // Bioderma nekad nepieviļ! Kamēr nesen iegādātais Nivea micelārais ūdens tā arī paliks neizlietots, tikmēr Hydrabio H20 šobrīd tiek lietots bez atkāpēm, līdz pēdējai pilītei.  Ar ko šis atšķiras no tik populārā Sensibio H20? Hydrabio piemērots dehidrētai un jutīgai ādai. Tas stimulē ādas šūnu darbību, atjauno to spēju dziļi ādā radīt un noturēt uz virsmas ādas līdzsvaram nepieciešamo mitrumu…, kas ir tieši tas, kas man nepieciešams. Kārtējo reizi – ļoti izbaudu! Bez aromāta, ar lielisku spēju attīrīt un nekairināt sejas ādu un ādu ap acīm.

Paralēli iepazīstos arī ar Hydrabio serumu. Lietoju to salīdzinoši neilgu laiku, tāpēc grūti pateikt vai ir ievērojami uzlabojumi, tomēr uzreiz varu teikt, ka Biodermas produkti visbiežāk ir drošākā izvēle dažādu ādas problēmu kopšanā.

BALTS restorāns / ēstuve ( Jaunā Teika, Gustava Zemgala gatve 76 ) // Pēdējos gadus restorānus apmeklēju arvien retāk un retāk. Tas tāpēc, ka man patīk gatavot un patīk zināt, ko lieku savā vēderā. Reizēs, kad ēdu ārpus mājas.. uzmanību pievēršu ne tikai ēdienkartei, bet vietas sajūtai un konceptam kopumā. Balts šajā ziņā ir pussoli priekšā daudzām itām ēstuvem Rīgā. Tīrs un gaumīgs interjers, rūpes par vides sakoptību ( lasīt – ko uz vietas paņemam, to uz vietas sašķirojam), venkāršs un svaigs ēdiens bez ilgas gaidīšanas. Kvinojas bļodas, ļoti garšīgs sušī, salāti, uz vietas pagatavojami smūtiji, jūras zāļu čipši un kokosriekstu ūdens līdzņemšanai. BALTS atrodams divās vietās Rīgā – centrā, Ģertrūdes ielā un trendīgajā Teikums teritorijā, Jaunajā Teikā.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s