monthly favorites / July 2018

superpower_femmefarfalle blog

Florame difūzers / Iegādājos to pēdējās jūlija dienās, bet jau pirmajās tā lietošanas reizēs sapratu, ka šis bijis viens no maniem labākajiem pēdējā laika pirkumiem. Mazs, skaists aparātiņš, kurš pavisam klusi mitrina un, ar pievienotu ēterisko eļļu palīdzību, aromatizē gaisu telpā ( ..mana mīļākā daļa). Dažādu ēterisko eļļu izpludināšana rada dažādu effektu – relaksē, uzmundrina, ļauj labāk iemigt, dezinficē un…,jā, arī atvaira insektus!

florame difuzers

 

Antipodes Reincarnation skrubis / Ļoti maigs skrubis ikdienas lietošanai. Tam ir krēmveida konsistence, ļoti nelieli abrazīvie elementi, tā sastāvā ir kopjošā avokado eļļa, kliņģerīšu ziedi, ciedra koksne un saldo apelsīnu ēteriskā eļļā. Plus  – tā lielais un skaistais iepakojums kalpos man ilgi, jo vienai lietošanas reizei pietiek ar pavisam nelielu daudzumu.

antipodes skrubis

 

Dr. Hauschka Translucent Bronzing Tint / Pateicoties “nelegāli” iegūtajam vasaras iedegumam un lielai zinātkārei, sāku eksperimentēt ar Dr.Hauschka Bronzing tint un iekļaut ikdienas skaistumkopšanas rutīnā. Iepriekš ( lasīt – pavasarī) to darīt nesteidzos , jo produkta tonis ir izteikti tumšs. Secinājumi?  To ir viegli lietot divos gadījumos – kā produktu, kuru pievienot tonālajam krēmam, kurš kļuvis pustoni pa gaišu vai kā bronzeri, uzklājot uz vaigiem, pieres un kakla līnijas. Sedzamība tam nav liela, bet toni un mirdzumu sejai tas piešķir pavisam noteikti.

dr hauschka bronzing tint

 

The Beginnings produkti / Enerģijas batoniņi, kuri garšo tik pat labi, cik izskatās! Tie nesatur ne konservantus, ne mākslīgos saldinātājus, transtaukskābes, ne sintētiskās krāsvielas…ir nelieli izmērā, bet sātīgi un to sastāvā tikai labās lietas – rieksti, auglīši, sukādes, proteīna pulveri utt. Iespējams, nav bijusi ne diena jūlijā, kad kāds no tiem nav atradies manā somā. No 7 pieejamām  garšām, manas mīļākās ir kakao, anansu un, PROTAMS, upeņu!

beginnings proteīna batoniņš

 

Cēsis – Mākslas Festivāls, pilsētas svētki, aplikācija /  Ja seko maniem piedzīvojumiem Instagramā, iespējams,  būs pamanāms, ka lielakā daļa vasaras šogad pavadu Cēsīs. Un kā nu ne – šeit katru nedēļas nogali notiek kas interesants. Tā, piemēram, jūlijā pilsēta svinēja 812 gadu jubileju un tika atklāts joprojām apskatāmais Cēsu Mākslas Festivāls. Arī – pilsēta tikusi pie savas aplikācijas “Cesis – Explore hansa“, kas pilsētu padara vēl pieejamāku viesiem. Prieks!

Brauciet, iepazīstiet, izbaudiet!

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

One response

  1. Pingback: monthly favorites / August 2018 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s