monthly favorites / June 2018

 

Madara SPF30 saules aizsargkrēms sejai / Jūs jau esiet pazīstami ar manu nelielo apmātību katru dienu lietot SPF aizsargkrēmu, tāpēc PĀRSTEIGUMS, PĀRSTEIGUMS –  ikdienā lietotajam Madara City CC krēmam šobrīd pievienojies vēl viens bruņinieks, saules aizsargkrēms ar SPF 30. Interesanti, ka šim krēmam ir viegli pelēkbrūns tonis, bet pēc uzklāšanas uz ādas to nevar pamanīt. Šis tonis, manuprāt, neietekmē absolūti neko. Tas nav lipīgs, bet rada viegla mirdzuma, pabarotas ādas effektu.  Tam nav specifisks aromāts un tas pavisam lieliski draudzējas ne tikai ar iepriekš pieminēto City CC, bet arī Oriflame tonālo krēmu. Patiesi viegli lietojams, tāpēc uzskatu to par tiešām lielisku papildinājumu ikdienas skaistumkopšanas rutīnai.

 

Dr. Hauschka mitrinošs dienas krēms sejai / Ilgāku laiku neatradu šim krēmam pielietojumu, jo aukstajos mēnešos vēlējos lietot daudz bagātīgākus, biezākus krēmus. BET tas, ko ātri vien atklāju pirmajās tā lietošanas dienās vasarā  –  lai arī konsistence tam ir izteikti viegla, pat šķidra, uzklājot to uz ādas momentā rodas pabarotas ādas sajūta. Tas iesūcas ļoti ātri un kāda no tajā esošajām sastāvdaļām (kumelīšu ekstrakts, pērkonamoliņš, burvju lazda , burkāns..) tiešām pamanāmi spēj uzlabot mitruma līmeni ādā. Vienīgais mīnuss – aromāts. Rakstīts, ka tam piemīt citrusa smarža, bet.. nu nezinu. Aromāts ir ļoti izteikts, nedaudz nepatīkams, bet pēc uzklāšanas nav jūtams, tāpēc šis mīnuss ar kuru pavisam mierīgi var sadzīvot. Kopumā ekselents produkts ikdienas lietošanai.

 

Kinetics Body Language nagu laka / Par Kinetics nagu lakām runāju ne pirmo, ne pēdējo reizi.  Tās joprojām ir vienīgās, kuras lietoju un ne velti – šīs nagu lakas ir tiešām noturīgas, ar laba izmēra, viegli lietojamu otiņu un ārkārtīgi skaistiem toņiem. Tā, piemēram, šis vēsi rozā Body Language tonis uz maniem nagiem jūnijā pabijis gandrīz katru dienu. Piestāv viegli iedegušam ādas tonim un gandrīz jebkuras krāsas apģērbam.

 

Masterchef Australia 10.sezona / Nu jau kā tradīcija manās mājās, jūnija mēnesi veltīt Masterchef Australia epizodēm. Manuprāt, pasaulē nav labāka kulinārijas šova, kur katru reizi var iemācīties ko jaunu un interesantu. Satura ziņā nav salīdzināms ar amerikāņu versiju, jo drāmas un šova vietā šeit notiek reālas sacensības un apgrozās tiešām talantīgi ( dažkārt pat neticami talantīgi)  jaunie šefpavāri. Ja Tevi kaut nedaudz aizrauj gatavošana, noteikti iesaku!

IEPAZĪSTI CĒSIS! Ceļvedis /  Pēdējās maija dienas pavadīju Cēsīs, lai jau jūnija sākumā, īsi pirms mazpilsētas karstākās sezonas sākuma, piedāvātu jums nelielu informatīvu ceļvedi. Tajā publicēju dažas lieliskas pieturvietas un klasiskākus apskates objektus, un nu tas ir viens no populārākajiem bloga ierakstiem. Super!  BET… ir BET! No jūsu puses visbiežāk saņemu jautājumus par to, kur Cēsīs paēst un iedzert kafiju. Kamēr par kafiju jautājumu vairs nav, par vietām, kur paēst jautājumi vēl rodas, tāpēc tuvāko 2 nedēļu laikā publicēšu jau nākamo ceļveža sadaļu, kur apkopošu visas foršākās pilsētas kafejnīcas un resotrānus.

Beate Femme Farfalle

 

 

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s