iepazīsti Cēsis / restorāns Jāņoga

Par Jāņogu dzirdējusi biju daudz, bet pirmā ciemošanās notika tikai.. pāris dienas atpakaļ. Tā atrodama aptuveni 15 minūšu gājienā no pilsētas centra, tāpēc viltīgi bija paslīdējusi garām katras manas ciemošanās ceļiem. Tās saimnieks un šefpavārs vienā personā Jānis ir cēsinieks, kurš pēc daudzu gadu ilgas pieredzes krāšanas citos Latvijā labi zināmos restorānos, atradis savu ceļu atpakaļ uz  dzimto pilsētu, lai realizētu sapni par savu vietu, savu ēdienkarti, savu Jāņogu! Kāpēc tieši šāds nosaukums? Nezinu. Lieliskās pieredzes rezultātā piemirsu pajautāt. Tas ir uzdevums Tev!

 

Pirmajā brīdī nemaz nenojautu, ka katra mazākā detaļa šeit tapusi ar draugu, jauni iegūto  paziņu palīdzību – no ēdienkartes palikņiem, līdz galdu virsmām un griestu lampām. Tā teikt, viss pa īstam.. un tiešām ļoti gaumīgi! Bez liekām lietām, bet ar foršām detaļām. Ēdiens tiek gatavots no vietējiem produktiem un pasniegts vietējo amatnieku darinātajos traukos.

Ēdienkarte ir plaša un pavisam viegli pielīdzināma Rīgas restorānu pieredzei. Tā bieži mainās un vienmēr atbilstoša sezonai. Ja ikdienā nelieto dzīvnieku valsts produktus – nekādu problēmu! Ēdienkartē ir atrodamas dažādas, vegāniem piemērotas opcijas. Ja neatrodi vēlamo, vienmēr ir iespēja informēt Jāni un viņš pielāgos ēdienu Tavām vēlmēm un vajadzībām. Ja dzīvnieku valsts produktus lieto – noteikti iesaku nobaudīt kādu no Jāņa gatavotajiem zivs ēdieniem. Katru darba dienu Jāņogā ir arī savs pusdienu piedāvājums ( to vienmēr var atrast restorāna facebook lapā).

Piebildīšu, ka Jāņoga, manuprāt, ir lieliska vieta, kur sarīkot lielākas svinības – kāzas, jubilejas, radinieku saietus utt. Vietas tajā ir pietiekami daudz un ēdienkarte piemērojama pat visizvēlīgākajiem ciemiņiem.

janoga_cesis 07

Ārkārtīgi priecē tas, ka cilvēki atgriežas dzimtajā pilsētā un piedāvā tai un tās viesiem izbaudīt savus sapņus, zināšanas un talantus. Nešaubīgi – Jānis ir izdarījis tieši to, tāpēc brauciet ciemos un baudiet!

// ADRESE :  Cēsis, Valmieras iela 21a

// DARBA LAIKS : no 11:00 līdz 20:00 ( otrdiena – svētdiena )

femme farfalle

SaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

One response

  1. Pingback: iepazīsti Cēsis / kafija, brokastis, pusdienas un vīns « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s