monthly favorites / May 2018

Himalaya Herbals ķermeņa krēms Šis ir tas brīdis gadā, kad bāzes eļļas ķermeņa mitrināšanai sāku aizstāt ar ķermeņa krēmiem vai losjoniem, tāpēc Himalaya ķermeņa krēms manās rokās nonāca pareizajā laikā. Galvenie nosacījumi, lai krēms paliktu manā aktīvajā lietošanā – tas pabaro, ātri iesūcas un neatstāj lipīgu sajūtu. Šis krēms dara tieši to un papildina lietošanas pieredzi ar patīkamu, luxus produkta aromātu. Zīmols, kuru viegli atrast jebkurā veikalā, par īpaši pievilcīgām cenām. Noteikti iesaku!

Numis Med 10% UREA atjaunojošs roku krēms /  Saņēmu šī produkta paraudziņu Euroaptieka sagādātajā dāvanā, ieliku somā un tur tas arī palika. Palika, jo sāku lietot katru dienu un iegūtais rezultāts ļot iepriecināja. Vieglas konsistences, neatstāj lipīgu roku sajūtu, ātri iesūcas un pabaro ādu. Lietošana bez jebkādas aizķeršanās. Nopērkams tikai Euroaptieka.

blogs femmefarfalle

Tangle Teezer matu suka slapjiem matiem / Jā! Ar šo modeli Tangle Teezer ir trāpijis tieši desmitniekā! Ja neskaita ārkārtīgi seksīgās,  krāsas, skaisto un lietošanai ērto dizainu ( modeļi bez rokturiem ir forši līdzņemšanai, bet… rokturis tomēr IR nepieciešams).. suka tiešām pilda savus pienākumus un pilnīgi bez problēmām atšķetina un nogludina tikko izmazgātos matus. Protams, lietoju arī sausiem matiem un arī tādā veidā suka piedāvā labus rezultātus. Vispār apgalvojums, ka regulāru izķemmēju matus manā grāmatā ir kas jauns, haha, tapēc paldies Tangle Teezer par manu ieradumu pamainīšanu.

Pīta, dabisko materiālu soma / Gandrīz aizmirsu pieminēt, jo pieaugusi manām rokām tik ļoti, ka tūliņ jau būs kļuvusi par daļu no manis. Iegādājos, jo šāda veida somas vienkārši nepameta manu redzes loku – Pinterest, Instagram un vasaras kolekciju lookbook… jāatzīst, ka reti tā notiek, bet paķēra mani pilnībā. Tajā ietilpināt var visu, kas nepieciešams un piestāv gan kedām, gan augstpapēžu kurpēm, gan ādas jakai, gan plandošiem vasaras svārkiem. Win – win!  

IEPAZĪSTI CĒSIS!/ Lai gan uzsāku šo projektu tikai pāris dienas atpakaļ, ideja par manai mīļajai mazpilsētai veltītu ceļvedi galvā kūsāja jau krietnu laiku atpakaļ. Šobrīd zem jaunās sadaļas PLACES > CĒSIS atrodams viens ieraksts, veltīts kafijas veikaliņam Melnais Gulbis. Tūliņ tur pievienosies raksts par ēstuvi/ restorānu Jāņoga, bet jau nākamajā nedēļā tur atradīsies jau krietni plašāks ceļvedis, kurā uzskaitīšu katru mazo, foršo vietiņu, kur iedzert kafiju, paēst brokastis vai ierakstīt savā plānā kā gana interesantu apskates vietu.  Nē, Cēsu pils vai tās parks netiks uzskaitīts, jo tāa apskate mums visiem ir.. pašsaprotama).

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s