maģiskā kombinācija / vasaras labākie, sedzošie SPF krēmi

Ok, ir maijs. Tehniski vēl esam pavasarī, bet saulīte mūs ļoti, ļoti lutina aizvadītās nedēļas, tāpēc nolēmu uzrakstīt par 3 produktu kombināciju, kura ne tikai rada mirdzošu, veselīgas ādas efektu ( simply the best! ), bet arī pasargā no saules kaitīgās ietekmes. Tie ir 3 dažādu ražotāju produkti, kuri ir, manuprāt, IZCILI katrs par sevi un ir pārsteidzoši labi strādājot kopā. Viegli miksēt, viegli panākt vēlamo rezultātu.

skaistumkopšanas produkti ar spf aizsardzibu

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ tinted Aquafluid

Mans aizvadītās vasaras favorīts un praktiski pirmā iepazīšanās ar šāda veida produktu. Paredzēts jutīgas ādas kopšanai, ūdensnoturīgs, ļoti šķidras, plānas konsistences. Uzreiz pēc uzklāšanas liekas, ka veido pūdera efektu, bet, ļaujot produktam iesūkties, tas pilnībā pazūd. Pats gaišākais pieejamais tonis ir šķietami tumšs, tāpēc pavasara sākumā to sāku miksēt ar zemāk minēto Madara City CC krēmu.  Ja jāizvēlas starp jauno Bioderma Photoderm Nude Skin 50+ un šo, tad viennozīmīgi izvēlos šo, jo liekas, ka labāk piemērots sausai sejas ādai, kur Nude Skin vairāk taukainai sejas ādai.

+

Madara City CC SPF 15

Produkts, kurš manā lietošanā nokļuva brīdī, kad tas visvairāk bija nepieciešams. Kopjošs, barojošs, biezas konsistences krēms, kurš labi iesūcas ādā, izlīdzīna ādas toni ( pieejamais light beige izcils tonis īpaši gaišas ādas īpašniecēm ), rada veselīgas ādas efektu, ja tā var teikt .. un papildus vēl apveltīts ar ļoti patīkamu aromātu. Lai sasniegtu sev vēlamo toni un ādas mirdzuma pakāpi, jaucu kopā ar augstāk minēto Bioderma MAX. Produkti viens otru papildina un sasniegta arī vēlamā SPF aizsardzība.

+

Oriflame Illuskin Foundation SPF20

Tonālo krēmu šobrīd lietoju, lai nosegtu lielākās ādas nepilnības. Aukstajos mēnešos cīnijos ar seborejiska dermatīta uzliesmojumu un nelielu iekaisumu un, lai arī šobrīd ir jau par 75% labāk ( wuuuhuuuuuuuuuuuuuuuu! ), uz sejas ādas vēl ir redzamas apsārtumu pēdas. Uzklāju tikai problēmzonās. Šī produkta uzklāšanai izmantoju sūklīti. Ļoti patīk kā šis tonālais krēms izskatās uz ādas. Nav matēts, viegli sedzošs un ērts lietošanai, ja ir sejas āda ar noslieci uz sausumi.

femme farfalle

 

One response

  1. Pingback: monthly favorites / June 2018 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s