izlietoto produktu apskats / empties XI

skaistumkopšanas produkti apskats

Bioderma Atoderm Nutrive barojošs krēms sejai. Paredzēts jutīgas, sausas un īpaši sausas ādas kopšanai. Visvairāk tajā patika vieglā konsistence, ātras uzsūkšanās spējas, neitrālais aromāts un citas tā labās īpašības. Nokļuva arī 2017.gada labāko skaistumkopšanas produktu topā.

Madara Supreme Hydration krēms rokām. Ja esi regulārs šī bloga lasītājs, zināsi, ka lielākajā daļā gadījumu esmu Madaras kosmētikas fane. Viss parasti patīk, šis produkts nepatika. Likās, ka no tā nesaņemu absolūti neko. Ne solīto, ne sagaidīto. Slikti uzsūcās ( pēc uzklāšanas paliek lipīgas rokas) un, kas vēl svarīgāk, nepabaroja ādu. Dažu stundu laikā izmantoju atkārtoti, bet āda uz rokām joprojām bija sausa.

Dr.Haushchka nakts serums. Viens no maniem visu laiku mīļākajiem produktiem, kura labvēlīgo ietekmi novēroju jau sen, sen. Šajā ziemā, pēc ilgākas pauzes, nopirku produkta nano izmēru, lai paskatītos vai tas palīdzēs ar īpaši problemātisko sejas ādu ( seborejisko dermatītu… now i know). Liekas, ka nepalīdzēja, bet problēma bija tik specifiska, ka tai palīdzēt īsti nespēja neviens no “parastajiem” produktiem. Joprojām ticu šī nakts seruma milzīgajam potenciālam.  Ja ir iespēja iegādāties, noteikti rekomendēju!

Peach Kernel bāzes eļļa. Superīgs, ļoti vienkāršs produkts ķermeņa kopšanai ziemā. Kalpoja ilgi, pabaroja labi un.. sasildīja. Jā, eļļai ir šī patīkamā īpašība, kad pēc uzklāšanas liekas, ka ķermenis nedaudz sasilst. Īpaši patīkami pēc dušas. Plašāk par dabiskajām eļļām uzrakstīju šeit.

Kardashian Beauty Black Seed eļļa matiem. Visnotaļ labs produkts, kurš spēja paveikt tieši to, ko sagaidīju. Matu gali tika nogludināti, tajos ilgāku laiku uzturējās patīkams aromāts un pavisam nelielais, 15ml iepakojums kalpoja pārsteidzoši ilgu laiku – vismaz 3 mēnešus!

Filorga Nutri-Filler Lips lūpu balzams. Vizuāli tas daudziem atgādināja flomasteru, bet patiesībā bija viens no labākajiem lūpu kopšanas produktu iepakojumiem kādu nācies lietot. Ļoti ērti un ļoti higiēniski! Tikai šo faktu dēļ to iegādātos atkārtoti. Patika arī sniegtais rezultāts – nebija nepieciešama atkārtota uzklāšana, jo pabaroja ar pirmo lietošanas reizi. Par to filler daļu gan neesmu pārliecināta. Apšaubu, ka lūpu apjoms pēc lietošanas palielinājās, bet tas mazsvarīgi.

Batiste sausais šampūns. Izmēģināti dažādi sausie šampūni, bet Batiste ražojumi joprojām ir mani favorītsi. Cik esmu novērojusi, pēc Batiste lietošanas mati vēl vismaz 2 dienas ir patīkamā stāvoklī. Ļoti patīk, tāpēc vienmēr turu pa rokai!

Oriflame The One Everlasting tonālais krēms. Esmu pārliecināta Oriflame The One kolekcijas tonālo krēmu cienītāja. Varētu būt, ka izmēģināti ir visi veidi ( iepakojums šiem tonālajiem krēmiem ir identisks, atšķirība ir pilnajā nosaukumā un produkta īpašībās, no kuriem daži ir labāki, citi sliktāki. Šis bija pie sliktākajiem, jo veidoja nelielu pūdera efektu. Man nepatīk, citiem patīk. Neskatoties uz to izmantoju līdz pēdējai pilītei. Ja vēlies iepazīties ar labāko no Oriflame, noteikti iesaku The One Illuskin.

skaistumkopšanas produkti apskats

Oriflame The One No Compromise skropstu tuša. Ļoti forša birstīte, labs produkts, bet likās, ka salīdzinoši ātri palika sausa un sāka birt. Rada ļoti dabisku, nedaudz pagarinātu skropstu efektu.

L’Oreal Paris Paradise Extatic skropstu tuša. Nedaudz biedējoša izskata birstīte parsteidzoši labi atdalīja skropstas, padarīja tās garākas un kuplākas. Ļoti laba noturība.

L’Oreal Paris Volume Million Fatale lashes skropstu tuša. Ļoti patika birstīte un tās radītais efekts, bet ļoti nepatika tās saturs. Ātri sāka birt un pēc atvēršanas kalpoja vien dažas nedēļas.

femme farfalle

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s