monthly favorites / March 2018

SMART maska // Biju pārsteigta, par maskas sniegto, tūlītējo rezultātu! Biju pārsteigta tik ļoti, ka pēc tās lietošanas googlēju  tajā esošās, aktīvās ogles īpašības un pielietojumu skaistumkošanā. Izrādās ( ļoti vienkārši runājot) –  līdzīgi kā iedzertā oglīte darbojas mūsu vēderos, šāda oglīte ir spējīga burtiski IZVILKT no ādas visus netīrumus.  Tāda arī ir sajūta lietojot šo masku. Uzklāju uz problēmzonām, ļauju tai pilnībā nožūt un pēc maskas notīrīšanas liekas, ka poras kļuvušas tīrākas un mazi izsitumi palikuši bez sastāva. 

CITY CC krēms // Ja seko man instagramā, atkārtošos, ja nē – šis ir viens no maniem pēdējā laika mīļākajiem, Latvijā ražotajiem produktiem. Madara City CC krēms labi izlīdzina sejas ādas toni, ilgstoši mitrina (labi sadarbojās arī ar izteikti sausas un apsārtušas ādas laukumiem), aizsargā (SPF 15, anti-pollution) un tiešām patīkami smaržo. Produkts, kurš, manuprāt, pilnīgi mierīgi var aizstāt BB krēmu, SPF krēmu un mitrinošo dienas krēmu. Man ļoti patīk!

city cc krēms madara

 

Kaņepju eļļa // Ļoti daudzi, veselībai vērtīgi produkti Latvijā ievesti no tuvākām un tālākām ārvalstīm. Tas, ka tie ir pieejami, protams, ir lieliski, bet noteikti nevajadzētu aizmirst par vērtīgajiem produktiem, kuri jau izsenis aug un tiek ražoti mūsmājās. Tā, piemēram, kaņepes. Omega 3-6 un olbaltumvielām bagātās, lobītās kaņepju sēklas man nav nekas svešs. Periodiski tās iegādājos un pievienoju jebkuram ēdienam. Easy!  Mazāk iepazīta bija kaņepju eļļa, jo, pieņemot, ka tai būs specifiska garša, nevarēju iedomāties kādā veidā to labāk lietot. Šobrīd mana veiksmes kombinācija ir mīļais, saldais kartupelis, maltas linsēklas un kaņepju eļļa! Ārkārtīgi lieliska, krēmīga un sātīga kombinācija! Līdz ar šo kombināciju arī esmu pieradusi pie eļļas garšas un liekas, ka to mierīgi, līdzīgi kā lobītās kaņepju sēklas, var pievienot absolūti jebkuram ēdienam, garšas bagātībai.

Matcha //  Nenonliedzami mans marta mēneša uzvaras dzēriens, par kuru vienkārši nespēju pārstāt runāt un priecāties! Joprojām neesmu dzērusi kafiju un joprojām to nemaz nekārojas (…whaaaaaaat?). Es jums saku – matcha ir maģija! Tā Tev sniedz to, kas Tev nepieciešams. Ja vēlos enerģiju, būs enerģija, ja vēlos relaksēties pirms miega, sajutīšu noierinošu enerģiju. No sirds iesaku. Šeit atradīsi recepti tās vienkāršai pagatavošanai mājās.

kaņepju eļļa

matcha

 

Dr.Haushka+Bioderma Med // Divi sejas kopšanas līdzekļi, kuri joprojām palīdz pārdzīvot ziemas sausumu. Pēdējie 3 mēneši manai sejas ādai bijuši īpaši smagi un, lai gan šie nedarbojās kā medicīna (…jo visas ar ādu saistītās problēmas parasti nāk no iekšas uz āru, nevis otrādi), ļoti izbaudīju to kopjošās īpašības. Ja februārī tos iepazinu un lietoju atsevišķi, uzsvaru liekot uz Dr. Hauscka, tad martā nereti tos ņēmu un sajaucu kopā. Ļoti ok!

sausas adas kopsana

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s