monthly favorites / February 2018

happiness_femmefarfalle blog

 

// Saldais kartupelis.  Mana jaunā mīlestība – sātīgais, karamelīgi saldais, vitamīniem (D, B6, C !!!) un minerālvielām ( magnijs, dzelzs ) bagātais dārzenis officiāli kļuvis par mana ledusskapja regulāro viesi. Patiesībā vēl labāk, jo ir noticis acīmredzamais – neticamais! Saldais kartupelis par 180 grādiem izmainījis manas dienišķās brokastis! Nu pat jau gandrīz katru rītu kaifoju par šī dārzeņa un avokado kombināciju. Ātri, sātīgi un traki garšīgi!

 

// Dr. Haushka med līnijas Ice Plant krēms sejai. Mans šī mēneša varonis! Lietoju no rīta un vakarā un papildinot tikai ar zemāk aprakstīto balzamu ādai ap acīm. Sejas āda man šobrīd ir īpaši sakairināta un liekas, ka šis ir vislabākais palīgs. Ļoti patīkama konsistence, nedaudz medcīniska rakstura aromāts, viegla uzklāšana un laba saderība ar dekoratīvo kosmētiku. Bravo!

// Dr. Haushka balzams ādai ap acīm. Pirmajā brīdī liekas, ka tas drīzāk varētu būt lūpu balzams, bet nē – tas ir balzams ādai ap acīm. Ja salīdzinu ar, piemēram, manu acu krēma favorītu, Madara SMART Antioxidants, lietot to ir salīdzinoši neparocīgāk ( pirms uzklāšanas produkts jāsasilda pirkstos ), bet efektivitātes ziņā šis ir stipri līdzīgs ja ne pat ieliekams vienos svara kausos. Vaskam līdzīgā konsistence palīdz to uzklāt piemērotākā daudzumā un mitrina ar jūtamu aizsargkārtiņu, kura noteikti netraucē meikapa uzklāšanai pa virsu.

 

// Oriflame  Illuskin tonālais krēms. Ne pirmo reizi manu favorītu sarakstā. Tonālos krēmus savā starpā ir viegli sajaukt, jo dažādiem produktiem ir gandrīz identisks iepakojums. Tā es pati kļūdijos reizes divas, kur vienā reizē pasūtīju un lietoju Illuskin Aqua Boost, kurš nav slikts tonālais krēms, bet noteikti nesniedz tik izteiktu sulīguma efektu kā šis konkrētais Illuskin tonālais krēms.

P.S. “Oriflame was among the first in the industry to reject animal testing. We made this choice when Oriflame was founded in 1967 and we continue to stand firmly behind this principle.” + + +

illuskin the one tonālais krēms

 

// Dr. Jacobs Reichi Cafe jeb reiši kafija. Vēlējos to izmēģināt, jo arvien vairāk un vairāk dzirdu par medicīnisko sēņu labvēlīgo iedarbību uz ķermeni un, lai gan reiši sēnes uzņemšana kafijas formā noteikti nav iedarbīgākais veids, tomēr priecājos par šādu kombināciju, kuru pavisam viegli iekļaut savā ikdienas ēdienkartē. Uz iepakojuma rakstīts, ka jāsajauc 1:1 ar ūdeni un augu pienu, visgaršīgāk sanāk, ja uzkarsē mandeļu pienu un pieber vienu lielu karotīti ar šo miksu. Pamēģini! Lieliska alternatīva jebkuram sildošajam ziemas dzērienam!

reiši kafija

femme farfalle

4 responses

  1. Pingback: Alternatīva kafijai / Matcha latte & Reishi Coffee « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

  3. Pingback: sejas ādas kopšana ziemā « femmefarfalle.com

  4. Pingback: 5 alternatīvas kafijai

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s