Sejas ādas kopšana ziemā / Dr. Hauschka Med vs. Bioderma Sensibo Tolerance +

Termometra stabiņš šorīt rāda -20 un, lai gan ir fantastiski saulaina diena, tomēr ārā rausties nemaz nekārojas, jo zinu, ka šī būs kārtējā diena, kad manai sejas ādai nāksies pārciest visdažādākos stresus – lielu aukstumu, sausumu, vēju un pat karstumu. Kādā no iepriekšējiem bloga ierakstiem minēju ka gada aukstākie mēneši manai sejas ādai vienmēr bijuši visproblemātiskākie, šajā gadā jo īpaši. Pēc 15 minūšu konsultācijas, dermatoloģes slēdziens ir acne rosacea, bet pēc pašas ievāktās informācijas tas būtu komplektā ar peoriālo dermatītu. Lai vai kā.. pirmo palīdzību meklēju ēdienā, otro palīdzību sejas kopšanas līdzekļos.

Pirmā produktu grupa, kuru nekavējoties IZSLĒDZU bij putojošie sejas tīrāmie līdzekļi, jo izrādās, ka tie, lai cik ērti lietošanai, sausina ādu. Tā vietā reliģiozi sāku lietot BIODERMA micelāro ūdeni. Paldies par šo lielisko produktu, tiešām! Nākamais, kam pievērsu uzmanību – sejas krēmi. Dermatoloģe ieteica iegādāties Bioderma Sensibio Tolerance +, kuru pēc dažu nedēļu lietošanas sāku miksēt ar Dr.Hauschka Med Ice Plant sejas krēmu. Par katru nedaudz sīkāk :

sausas adas kopsana

Dr.Hauschka Med

Sejas krēms ar kristālu pusdienziedi un magoņu sēklu eļļu izstrādāts cilvēkiem ar sevišķi sausu vai atopiskās ekzēmas skartu ādu. Krēmu var lietot pastāvīgi, ikdienā, arī brīžos, kad simptomi neizpaužas tik aktīvi. Lai gan konsistence tam ir bagātīga, krēms ātri iesūcas ādā, sniedzot tūlītēju relaksācijas sajūtu, pēc kura tik ļoti ilgojas sausa un savilkta āda. Var lietot kopā ar tonālo krēmu. Piemīt Dr.Hauschka produktiem raksturīgais, medicīniska rakstura aromāts.

40ml, EUR 31

Bioderma Sensibio Tolerance Plus

Pārsteidzoši vieglas konsistences krēms, kurš ātri iesūcas ādā un uzreiz rada pasargātas, maigas un pabarotas ādas sajūtu.  Krēms nostiprina ādas barjeras funkciju un nodrošina optimālu mitrināšanu, tajā esošās aktīvās vielas nodrošina augstāko panesības līmeni. Tajā atrodamo vielu komplekss samazina ādas nervu šķiedru pastiprināto kairināmību un regulē bioloģiskos mehānismus, kuri ir netolerances pamatā. Nav izteikta aromāta.

40ml, EUR 19

bioderma sensibio tolerance plus

 

*Pēc personiskās pieredzes jāsaka, ka Dr.Haushka krēms manai ādai patīk daudz labāk, jo pēc tā uzklāšanas āda nesasarkst un nevienu reizi neesmu jutusi kņudošu sajūtu. Kas ir milzīgs ieguvums, jo nu.. apsārtums un jutība ir tas, ko es visvairāk vēlos mazināt. Bioderma krēms cenā ir daudz draudzīgāks un teorētiski paredzēts līdzīgam rezultātam, taču manā gadījumā tas tomēr ir pārāk …kairinošs.

* LES IS MORE! Ja Tevi skārusli līdzīga problēma, uzskatu, ka kvalitatīvas izveseļošanās pamatā ir laba ēdienkarte ( …noteikti, noteikti jāizvairās no cukura, piena produktiem, glutēna, jo šī trīsvienība ir pirmie vaininieki iekaisuma procesu radīšanā) un labi sejas kopšanas līdzekļi. Tas arī viss. Nepārspīlējām ar produktu daudzumu un ļaujam ādai pašai atveseļoties, nenoslogojot ar neko lieku.

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: monthly favorites / February 2018 « femmefarfalle.com

  2. Pingback: monthly favorites / March 2018 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s