Podkastu playliste / Kādus podkastus klausīties?

Pirmo reizi savu nu jau nopietno aizrautību ar podkastu klausīšanos minēju aizvadītā gada novembrī, ikmēneša favorītu rindās. Kopš novembra mainījies ir tikai klausāmo podkastu skaits – ja kādreiz tie bija divi, tad šobrīd gandrīz katru epizodi noklausos jau vismaz… pieciem. Tas, manuprāt, ir lielisks veids kā pavadīt laiku ceļā uz/no darba, jo vienkāršas sarunas formātā esmu uzzinājusi ko jaunu, nostiprinājusi jau esošās zināšanas vai vienkārši piedalījusies interesantā diskusijā.

podkasti

Mani 5 līdz šim klausītākie podkasti :

THE MODEL HEALTH SHOW by Shawn Stevenson / Ja vēlies padziļināti izprast to, kas un kā notiek ar cilvēka ķermeņi, ja vēlies uzzināt kā iegūt sen kāroto veselību, labsajūtu un dzīves kvalitāti, jebkura no The Model Health epizodēm būs Tev interesanta. Par ēšanas paradumiem, miegu, fiziskajām aktivitātēm, meditāciju un visu pārējo amerikāniskā, bet viegli saprotamā manierē.

THE RICH ROLL PODCAST by Rich Roll / Triatlonists, 4 bērnu tēvs un visam pa virsu arī vegāns. Cilvēks par kuru šajā blogā rakstījusi esmu vairākkārt ( šeitšeit & šeit.. ). Saturiskas, viegli saprotamas un interesantas sarunas par cilvēka ķermena funkcijām, fitnesu un profesionālo sportu, veselību, pārliecībām, meditāciju, jogu un visu pārējo, kas saistīts ar cilvēka labsajūtu un dzīves kvalitāti.

PARDON MY FRENCH by Garance Dore / Nav brīnums, ka Garance Dore podkasts iekļuvis starp maniem mīļākajiem, jo nu… viņa ir sieviete, kuras šarmam MAN ir grūti pretoties. Viņas vārds šajā blogā pieminēts ne vienu reizi vien. Pardon My French atradīsi vieglas un atklātas sarunas par visdažādākajām tēmām ar visdažādākajiem viesiem. No modes, interjera līdz dzīvesstilam un attiecībām.

THE LIVELY SHOW by Jess Lively / Podkasts, kur tā autore uz pozitīvās domāšanas spēku paskatās no ļoti racionāla skatu punkta. Par enerģiju apmaiņu, vibrācijām, fizikas likumiem un visu pārējo, kas saistīts ar šīm tēmām. Interesantas tēmas, viesi un sadzīviska rakstura sarunas.

YOUR OWN MAGIC by Allie Michelle & Raquelle Mantra / Autores ir divas jaunas, dzīvei atvērtas meitenes, kuru balsīs jūtama milzīga mīlestība, gaišums un zinātkāre. Baudot dzīvi siltajās Havaju salās, viņas rada podkastu, kur sarunā piedalās viesi ar zināšanām par jogu, meditāciju, labsajūtu, astroloģiju, numeroloģiju…

 

*Lai klausītos podkastus, izmantoju iTunes un iPhone pieejamo “Podcasts” aplikāciju, kura ir salīdzinoši ļoti ērti lietojama, jo uzreiz var noklausīties svaigākās epizodes kā arī klausīties tikai viena autora radīto materiālu, ja sirds tā kāro. Katrs no augstāk minētajiem podkastu autoriem savu veikumu piedāvā noklausīties arī savā personiskajā mājaslapā. Šis un tas starp mūzikas playlistēm pieejams arī Spotify, Soundcloud.

femme farfalle

3 responses

  1. Pingback: 3 beautiful ladies inspiring me « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s