monthly favorites / January 2018

energy femmefarfalle blog

Weleda klinģerīšu krēms zīdaiņiem ar cinku / Janvāris un februāris gada griezumā ir laiks, kad mana sejas āda saniķojas visvairāk. Temperatūras, gaisa mitruma un laikapstākļu maiņa kopumā padara to īpaši sakairinātu, tāpēc sausas, apsartušas ādas laukumi pagaidām ir mana ikdiena. Weleda kliņģerīšu krēms šobrīd ir lielākais palīgs šī apsārtuma un sausuma mazināšanai. Tas tāpēc, ka tas ir maigs, īpaši barojošs un satur cinka oksīdu. Labs bēbīšu dubsīšiem, labs manai sejai. Lietoju vakarā pēc rūpīgas ādas attīrīšanas. Iesaku!

 

Bioderma Sensibo H2O micelārais ūdens / Līdz šim sejas attīrīšanai izvēlējos putojošus, želejas vai eļļas veida tīrītājus, kurus viegli saputot un izmantot kā “ziepes”. Man patika, ka papildus nav nepieciešami vates tamponiņi un sejas berzēšana ar materiālu. IZRĀDĀS – sausas vai normālas ādas kopšanai vispiemērotākie ir micelārie ūdeņi, jo tie nesausina ādu kā to var darīt putojošie līdzekļi ( vēl decembrī, piemēram, lietoju šīs pašas Sensibo līnijas attīrošo želeju). Tā ir viena lieta, kuru līdz šim brīdim tik tiešām nezināju. Tā nu, apzinīga meitene būdama, pārgāju uz tik ļoti slavēto Bioderma micelāro ūdeni un.. man patīk, bet, kas galvenais, tas tiešām nekairina ādu, lieki nesausina to un spēj pilnībā notīrīt ādu no dienā uzkrātajiem netīrumiem.

bioderma micelārais ūdens

Shawn Stevenson podkasts The Model Health Show/ Jā, viena no manām mīļākajām lietām, bez kuras nu vairs nevaru iedomāties savu ikdienu ir podkasti. Šajā mēnesī viens no klausītākajiem podkastiem bija The Model Health Show. Podkastam šobrīd pieejamas 265 LIELISKAS epizodes par visdažādākajām ar uzturu, dzīvesveidu un sportu saistītām tēmām. Labprāt ieteiktu, bet grūti izvēlēties labākās epizodes, jo gandrīz katrā atrodama svarīga un domām interesanta informācija. Iesaku skatīties pēc nosaukumiem un tā atrast sev piemērotāko. TMHS pieejams bezmaksas gan iTunes, gan Spotify.

Trifeles / Ja seko man instagramā, iespējams, būsi ievērojis, ka visai bieži tur publicēju skaistas, brūnas bumbiņas, kuras dēvēju par trifelēm. Tās šobrīd kļuvušas par manu brokastu neatņemamu sastāvdaļu, jo ne tikai nedaudz saldas, bet arī proteīniem, šķiedrvielām un vitamīniem bagātas! Ja vēlies trifeles padarīt par ko vairāk kā saldu našķi, jau zināmajai receptei, kuru vari atrast šeit, blogā  pievieno vairāk maltas un nemaltas linsēklas vai kaņepju sēkliņas (tādā veidā tās kļūs sātīgākas un izmērā lielākas). Nebaidies eksperimentēt ar garšām! Tā, piemēram, jau esošajām sastāvdaļām klāt pieliku nedaudz kurkumas un piparus, bet to izrullēšanai kakao pulvera vietā izmantoju makas saknes pulveri (DOUBLE POWER!). Rezultātā tās dažkārt garšo kā piparkūkas, dažkārt kā šokolāde, dažkārt kā sen aizmirstais “saldais kartupelis”.

trifeles femme farfalle

femme farfalle

One response

  1. Pingback: Sejas ādas kopšana ziemā / Dr. Hauschka Med vs. Bioderma Sensibo Tolerance + « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s