monthly favorites / December 2017

avocado emoji blog

// Rich Roll podkasts. Decembris tika pavadīts diezgan lielā skrējienā. Mājas – darbs – draugi – mājas – darbs. Pa ceļam uz darbu, 30 minūtes varu veltīt kādam podkastam. Novembra mēneša favorītos minēju Rich Roll kā vienu no jaunatklātajām, foršajām personībām ar kuru noteikti vērts iepazīties tuvāk. Decembrī vienu pēc otra klausījos viņa ierunātos raidijumus ar visdažādākajiem viesiem t.sk. viņa sievu, Amandu Chantal Bacon un mūsdienu guru Singh. Klausos telefonā ar iTunes, bet visas šīs sarunas pieejamas arī Rich Roll mājas lapā.

// Mājās gatavots mandeļu sviests manā virtuvē radās tāpēc, ka veikalos to ieraugu salīdzinoši reti. Vai nu tas netiek pieviests pietiekamā daudzumā, vai tam nav tik liels pieprasījums, jo ir ievērojami dārgāks kā parastais zemesriekstu sviests… Lai arī kāds būtu iemesls, tas bija pietiekami labs iemesls man, lai beidzot pamēģinātu to pagatavot pati. Sākumā biju skeptiski noskaņota, jo likās, ka tālāk par saberztiem riekstiem netikšu, bet izrādās, ka viss, kas pietrūka bija pacietība. Viss sanāk un bez īpašas piepūles. Recepti atradīsi šeit.

// RAW BITE batoniņš ar laima garšu  Augstāk minētā skrējiena rezultātā, manā somiņā regulāri parādijās …un pazuda Raw Bite batoniņi. Konkrēti šie, jo iegaršojušies visvairāk un to sātīguma līmenis pret izmēru pagaidām liekas visaugstākais. Sastāvā TIKAI dateles, dažādi rieksti, čilli, ingvers, laima sula, rozīnes un citrusaugļu eļļa. Šie un citi batonini vienmēr atrodami Dabas Stacija veikaliņā uz Lāčplēša ielas.

// Meditācija miegam. Aplikācija Calm un iTunes podkasts Tracks to Relax dara brīnumus! Kad esmu jau saritinājusies segā, gatava doties gulēt, bet prātā 1000 domas, idejas, jautājumi.. pieslēdzos vienam vai otram kanālam un 10 minūtēs esmu aizmigusi. Vidēji meditācijas ir 30-40 min garas, bet līdz beigām tikusi neesmu nekad. Mhm, tās tiešām darbojas!

femme farfalle

One response

  1. Pingback: Podkastu playliste / Kādus podkastus klausīties? « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s