Get the sparkle / Madara Skin Cafe

Brīžos, kad domāju par to, kurp vēlos doties, lai sevi palutinātu, prātā vienmēr nāk divi varianti –  Madara Skin Cafe vai Verdant Eco SPA. Abās šajās vietās man ir bijusi tā laime pabūt vairākkārt un katra pieredze bijusi tiešām lieliska. Šoreiz, 5 minūtes pirms Ziemassvētku japadrača, savai labsajūtai izvēlējos apmeklēt Madara Skin Cafe. Iemesls? Sejas ādu piemeklējis ziemas niķis. Tā kļuvusi manāmi jutīgāka, ar sausākas ādas laukumiem un apsārtumiem.

madara skin cafe

Tas, ko šoreiz izvēlējos bija SMART Antioksidējošā 60 minūšu procedūra ādas mirdzumam un vitalitātei (ar visām piedāvātajām procedūrām un to cenām  iepazīties iespējams ŠEIT). Procedūras nosaukums ir diezgan paskaidrojošs. Tās laikā sejas āda tiek rūpīgi attīrīta, dziļi mitrināta un lutināta ar enerģizējošu masāžu. Kā bonusiņš tiek veikta arī īpaši patīkama kakla, plecu un roku masāža. Rezultātā tiek novērstas pirmās novecošanas pazīmes, atgūta ādas elastība, mirdzums.. un visas pārējās labās lietiņas. 60 minūtes absolūta miera.

* Nelielai izklaidei, savā galvā sāku spēlēt spēli – acīm ciet centos uzminēt, kurš no MADARA produktiem katrā momentā tiek izmantots. Atpazinu gan micelāro ūdeni, gan SMART līnijas acu krēmu, attīrošās putas utt.

Šādas procedūras, īpaši, ja tiek veiktas pietiekami regulāri, sniedz redzamu un paliekošu rezultātu. Par to šaubu nav, tāpēc iesaku arī TEV, bet tas ko noslēgumā tomēr vēl vēlējos piebilst – lai sasniegtu vislabāko rezultātu ( t.i. justos labi un iegūtu skaistu, mirdzošu ādu), nepieciešamas ne tikai šāda veida procedūras pie kosmetologa, bet arī sabalansēts uzturs, kura pamatā ir tas, kas nācis no dabas – dārzeņi, ogas, sēklas, rieksti utt. Tas, lai palīdzētu sev ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s