monthly favorites / November 2017

i love to sleep

// Pardon My French with Garance Dore podkasti. Šis noteikti kļuvis par podkastu uzvaras mēnesi, jo nepārtrauktas mūzikas vietā austiņās šomēness skan visinteresantāko cilvēku sarunas t.i. podkasti. Ja jāizceļ man saistošākais, tas tas noteikti ir manas mīļās Garance Dore veidotais Pardon My French, kurā viņa ne tikai vada sarunas ar iedvesmojošām personībām ( Violette, Morgane Sezalory, Phillip Lim utt.), bet Pocket segmentā dalās draudzeņu, kolēģu sarunās par dzīvi – attiecībām, darbu, diētām utt. Ir tiešām interesanti un, protams, es nespēju pretoties Garance mīlīgajam franču akcentam!

// Bioderma Atoderm Nutrive krēms sejas ādas kopšanai.  Jebkurā citā gadalaikā viss ir lieliski, bet uzreiz kā sākas novembris t.i. apkures sezona, aukstais vējšs, lietus, sniegs, mana sejas āda paliek uzkrītoši sausa. Biodermas Atoderm produktu līnija man nav sveša – esmu lietojusi gan ķermeņa balzamus, losjonus, gan šobrīd, piemēram, Atoderm Levres lūpu balzamu un vienmēr ar redzamiem, pozitīviem rezultātiem. No visām Bioderma piedāvātajām līnijām, tieši šī manai ādai ir vispiemērotākā. Atoderm Nutrive ir barojošs, lipīdus atjaunojošs un nomierinošs kopšanas līdzeklis ikdienas lietošanai sausai vai ļoti sausai, jutīgai sejas ādai. Pēc uzklāšanas krēms iesūcas ātri, bet atstāj nelielas spīduma pazīmes pret kurām es absolūti neiebilstu. Nepieciešams salīdzinoši neliels produkta daudzums.

Bioderma Atoderm krēms sejai

 

// Rich Roll. Ja Tev vai kādam Tavam draugam rodas jautājumi par to vai diēta, kurā nav dzīvnieku valsts produktu ir piemērota sportistiem, Rich Roll būs tā persona, kura, manuprāt, visprecīzāk palīdzēs rast atbildes un kliedēt aizspriedumus. Četrdesmit gadu vecumā viņš veiksmīgi izpildīja EPIC5 izaicinājumu (5 dienu laikā noskrēja 5 IronMan tipa triatlonus), tika atzīts par vienu no atlētiskākajiem cilvēkiem pasaulē un paveica to neēdot gaļu, piena produktus, zivis utt. utt. Vēl – viņam ir 4 bērni, kuri iet viņa pēdās un sieva, kura prot lieliski gatavot un nu jau ir vairāku grāmatu autore. + NOKLAUSIES ŠO SARUNU!

// The Beginnings cepumi. Kā nu bez saldumiem. Šoreiz mans mēneša atklājums ir The beginnings restorānos nopērkamie cepumi – upeņu, ābolu, smiltsērkšķu, jāņogu, kokosa… visi! Nav neviena garša, kura manā mutē neradītu sajūtu, ka tur dejo 1000 laimīgi vienradži, ha! ..un es pat nepārspīlēju. Nesatur glutēnu, dzīvnieku valsts produktus un klāt nav pievienots cukurs. Kraukšķīgi, veselīgi un garšām bagāti. Vienīgais mīnuss – uzreiz jāpērk lielākais, 80 g iepakojums, jo mazajā atrodami tikai 4 cepumi.

the beginnings cepumi

 

// Mazā, slinkā dārzkopība. Manā mājsaimniecībā šobrīd atrodami 5 liela izmēra telpaugi, kas ir daudz par maz. Ignorēsim to, ka, ja rēķina cik daudz to ir uz katru kvadrātmetru, tas varbūt arī būtu pietiekami daudz. Vēlos vēl dažādus nokarenos augus, vēl pāris avokado kociņus, varbūt kādu kaktusu, fikusu, gumijkoku… Lai nebūtu jāpārceļas uz dzīvi Depo vai jebkuru citu vietu, kur vairumā pārdod telpaugus, augus pamazām audzēju pati. Tā, piemēram, savas saknītes šobrīd dzen vairāki avokado kociņi un man nezināma nosaukuma ( varētu būt zebrīna ) augs, kuru paķēru no kāpņu telpas. Priecē acis un silda sirsniņu, kad redzu, ka manās mājās viss turpina augt pat ziemā!

Avokado audzešana

femme farfalle

 

 

4 responses

  1. Pingback: monthly favorites / December 2017 « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

  3. Pingback: Podkastu playliste / Kādus podkastus klausīties? « femmefarfalle.com

  4. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s