izlietoto produktu apskats / empties X

kiehls madara

Sastādot jau desmito izlietoto produktu sarakstu saprotu, ka a) visi zemāk minētie produkti pabijuÅ”i kādā no maniem ikmēneÅ”a favorÄ«tu ierakstiem b) skaistumkopÅ”anas produktus izlietoju salÄ«dzinoÅ”i garā laika posmā, kas tikai tagad liek aizdomāties par to vai kāds no Å”iem netika lietots pēc derÄ«guma termiņa beigām c) 96% produktu, kuri nonāk Å”ajā sarakstā man patÄ«k, citādi lÄ«dz pēdējai pilÄ«tei netiktu izmantotiĀ d) par skropstu tuŔām man rakstÄ«t vairs negribas, ha

Madara Time Miracle Cellular repair serumsĀ Vieglas konsistences, krēmveida serums (..ar Madarai diezgan raksturÄ«gu, vieglu aromātu), kuru uzklāju pēc sejas ādas attÄ«rÄ«Å”anas, pirms doÅ”anās gulēt. Ja āda ir Ä«paÅ”i sausa, iespējams, vēlēsies uzklāt barojoÅ”aka krēma kārtiņu, bet es bez tā lieliski iztiku un uzklāju tikai Å”o. Nākamajā rÄ«tā, pēc produkta nomazgāŔanas no sejas un pabaroÅ”anas ar krēmu, āda likās nomierināta un gatava dienas izaicinājumiem. Manai lietoÅ”anai bija pieejams pavisam nelielais 10ml iepakojums, bet, jāsaka, ka pat tas kalpoja salÄ«dzinoÅ”i ļoti ilgi.

Kiehlā€™s krēms ādai ap acÄ«mĀ ar avokadoĀ Ilgāku laiku biju atlikusi Å”o produktu malā, jo nespēju sadraudzēties ar nelielu tā lietoÅ”anas mÄ«nusu.Ā Centos to lietot vakaros, uzreiz pēc sejas attÄ«rÄ«Å”anas, bet pārtraucu to darÄ«t, jo likās, ka krēms neuzklājas, ja kaut nedaudz saskāries ar mitrumu ( mitrums Å”ajā gadÄ«jumā bija palicis skropstās, uzacÄ«s). Likās, ka tas noslÄ«d nost un jēgas nekādas. BET..kad biju palikusi bez jebkādas acu krēma alternatÄ«vas, atsāku lietot Å”o. Tas iepatikās no jauna, jo katru reizi uzklāju to uz rÅ«pÄ«gāk nosusinātas ādas un biezākā kārtā. Liekas, ka tā arÄ« bija panākumu atslēga. Lieliski pabaro ādu ap acÄ«m, nedaudz samazina tumÅ”os lokus.

Be.Loved Follow Your Bliss mandarÄ«nu serums sejai BÅ«tÄ«bā visu svarÄ«gāko par produktu minēju Å”ajā ierakstā. Iesākumā palÄ«dzēja ar sausākiem ādas laukumiem, vēlāk vienkārÅ”i kļuva par alternatÄ«vu Madaras Time Miracle Cellular serumam, kurus savā starpā miksēju, lai āda nepierod ne pie viena ne otra. Lielisks vietējais produkts!

Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing krēms sejaiĀ . Ādu kopjoÅ”s krēms, kuram lÄ«dzinieka vienkārÅ”i nav. Vairāk par to lasi Å”eit!

Madara Daily Defence universālais krēms Krēms kurÅ” nemainÄ«gi manās mājas atrodams jau vairākus gadus. ÄŖpaÅ”i noderÄ«gs gada aukstākajos mēneÅ”os. Ā Vairāk lasi Å”eit.

L’Oreal Nude Magique Cushion tonālais krēmsĀ Ā kļuvis par manu favorÄ«tu dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā uzklāŔana nerada pÅ«dera efektuĀ , tā vietā viegli izlÄ«dzina sejas toni un pieŔķir nelielu mirdzumu. Otrkārt, iepakojumā ir gan spogulÄ«tis, gan sÅ«klÄ«tis produkta uzklāŔanai, tāpēcĀ to ir tieŔām ērti paņemt lÄ«dzi ceļojumos vai uz darbu. Ir tikai viens BET – tas iztērējas zibenÄ«gā ātrumā pat pie salÄ«dzinoÅ”i neregulāras lietoÅ”anas.

femme farfalle

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s