monthly favorites / October 2017

// Karoba pulveris.  Dažādu kārumu pagatavošanai visbiežāk izmantoju 100% dabīgu kakao pulveri (pagatavots no kakao pupiņām, nesatur cukuru), bet aizvadītā mēneša laikā, aiz tīras intereses, uzmanību pievērsu tā brālēnam, karoba pulverim. Savstarpēji tiem ir līdzīga konsistence, funkcija un krāsa. Abi nesatur glutēnu, bet karoba nesatur kofeīnu un tam ir zemāks tauku saturs kā kakao. Garšas ziņā karobas pulveris ir nedaudz saldāks un tam ir izteikta riekstu piegarša. Laba alternatīva vai papildinājums receptēs, kurās līdz šim izmantoju tikai kakao.

// Dateļu sīrups. Vēl viens papildinājums virtuves ēdienu plauktiņā ir dateļu sīrups. Tā īsti nav skaidrs, kāpēc to neiegādājos ātrāk, jo dateles ir mans mīļākais dabas dotais našķis un tās vienmēr atrodamas manā ledusskapī. Varbūt tāpēc, ka ļoti reti cenšos kko papildus saldināt. Uzticoties Mr. Gregory Smith pētījumam, dateļu cukurs un melases sīrups ir vienīgie saldinātāji, kuriem piemīt ne tikai saldums, bet arī uzturvērtība un kuri ir ieteicami lietošanai ikdienā (t.i. tajā ir kas vērtīgāks par tīru cukuru). Dateļu sīrups, ja sastāvā ir tikai un vienīgi dateles, liekams tajā pašā plauktiņā. Pievienoju ogu ievārījumam vai uz rīsu galetes ar kokosriekstu skaidiņām (omg!!!!).

// Kinetics Hedonist Red. Septembra favorītos jau aprakstīju savas simpātijas pret Kinetics un viņu rudens nagu laku kolekciju Hedonist. Hedonist Red ir tas tonis, kurš palicis ar mani arī visa oktobra garumā, jo gana lieliski piestāv manam gaišajam ādas tonim. Ar visu trauku mazgāšanu, nagu deldēšanu pret klaviatūru – laka nedrūp un paliek, kur uzklāta. Tikai pēc dažām dienām var pamanīt nelielu nodilumu, bet citādi – ko vairāk var vēlēties?

 

// YSL Black Opium. Smaržas, kuras izpelnijušās rekordlielu komplimentu skaitu un, kuras nu jau izvēlos katru dienu, aizstājot vasarīgās un vieglās Armani Acqua di Gioia. Black Opium un būtībā jebkuru smaržu aromātu, manuprāt, ir grūti aprakstīt, bet es teiktu – biezas, siltas un …seksīgas. Perfekti gada aukstajiem mēnešiem. Mhm..

femme farfalle

One response

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s