monthly favorites / September 2017

 

Please take your time and take it slowly as all you do will run its course. And nothing else can take what only was always meant as solely yours

 

// Meridian mandeļu sviests. Ja aizvadītajā mēnesī tas bija zemesriekstu sviests, tad šonedēļ mandeļu un šoreiz uz palikšanu, lai gan.. jānogaršo vēl pašas negatavots indijas riekstu sviests. Arī tas solās būt ļoti garšīgs. Meridian mandeļu sviesta sastāvā tikai un vienīgi mandeles, tapēc arī tik dievīgi gards! Pārliecinoši saku, ka Ziemassvētkos vecītim palūgt vēlētos 100 burciņas ar šo, nevis šokolādes konfektes. Mmmmmm…..

// Kinetics rudens 2017 nagu laku kolekcija “Hedonist”  No nagu lakām ilgāku laiku esmu izvairījusies tīri praktisku iemeslu vadīta – daudz gatavoju, daudz jāmazgā trauki utt. Krīzes situācijās izlīdzējos ar gelish nadziņiem. Tad jautāsiet – kā manos favorītos var nonākt vesela nagu laku kolekcija? Pirmkārt, tiem kuri vēl to nezin – Kinetics ir vietējais, Latvijas uzņēmums. Otrkārt, šajā kolekcijā ir 3 mani šī brīža mīļākie toņi – Wasted Beauty, Dangerous Game un Hedonist Red. Treškārt, mani nagi ir izauguši tik stipri un gari ( regulāra mandeļu ēšana dara brīnumus!!!!), ka tā vien kārojas tos iekrāsot kādā košākā krāsā un toņu ziņā šajā kolekcijā atrodu visu, ko es varētu vēlēties.

septembris02_ff

// Rituals Star Secret intense colour acu ēnu zīmulis, kam vienā galā ir izlīdzinošais sūklītis, bet otrā izrullējams zīmulis. Kas to būtu domājis, ka tieši šis zīmols, kurš man vislabāk zināms kā SPA līmeņa skaistumkopšanas produktu ražotājs piedāvās tik lielisku dekoratīvo kosmētiku. Ja nemaldos, tad šis man ir jau otrais favorīts šajā kategorijā. Acu zīmulim ir fantastisks brūnās krāsas tonis ar nelielu spīdumu, to ir viegli lietot un viegli vienmērīgi uzklāt. Zīmulis ir pārsteidzoši ilgnoturīgs arī bez acu ēnu bāzes. Man ļoti, ļoti patīk! Šobrīd lietoju ja ne katru, tad katru otro nedēļas dienu.

// Filorga Nutri-Filler Lips  lūpu balzama nosaukums man pirmajā brīdī likās krietni aizdomīgs. Lūpu palielināšana noteikti nav tas, ko es meklēju jebkādā ar lūpām saistītā produktā. Bet… nosaukumu pie malas, šis produkts ir super! Sākot ar formātu ( ērti, sanitāri un patīkami lūpām), beidzot ar kopjošajām īpašībām. BTW – smaržo ļoti labi un pieejams Euroaptiekās.
femme farfalle

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

3 responses

  1. Pingback: monthly favorites / October 2017 « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

  3. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s