izlietoto produktu apskats / empties IX

Kiehl’s Butterstick Lip Treatment (Untinted) Kārtējais burvīgais Kiehl’s produkts. No iepakojuma ( skrūvējams korķītis, rokām patīkams un smags iepakojums) līdz sastāvam. Kokosriekstu un citrona eļļas savienojums rada bagātīgi barojošu, patīkama aromāta apvītu formulu lūpām, ikdienas lietošanai. Izlietoju līdz pēdējais pilītei un salīdzinoši ātri, tāpēc notekti jāpiebilst, šis nebija tas gadījums, kad liekas – jo vairāk lieto, jo vairāk nepieciešams. Produkts vienkārši ir tiešām ļoti labs. Pieejams arī ar tonīti.

Madara SOS Instant Moisture+Radiance HYDRA mask Jau esmu rakstījusi par dažādiem Madaras SOS līnijas produktiem. Tā, piemēram, ļoti patika reģenerējošais krēms , joprojām izbaudu eļļas-pieniņa skrubis. .. Ar to visu jasaka, ka šī maska man patika vismazāk. Būtībā lietoju to kā mitrinošo nakts krēmu, nevis masku ( paredzēts uzklāt uz 15-20minūtēm), jo tai ir tik viegla konsistence, ka likās, ka ādā iesūcās uzreiz un nerada klasisko maskas efektu jeb biezu slānīti, kuru pēc konkrēta laika ir jānotīra. Tātad, manuprāt, neatbilst definējumam, bet, kamēr lietoju kā krēmu, ļoti labi!

DABBA Calming Body Oil Šī ir jau otrā pilnībā izlietotā DABBA ķermeņa eļļas pudelīte. Šoreiz ar liepziediem un klinģerīti ( iepriekš pelašķu un bērza ). Atšķirības starp šīm eļļām nav – abas ādā iesūcas vienlīdz labi, mierīgi varu lietot arī karstākajās vasaras dienās, aromāts uz ādas nesaglabājas. Ā un, protams, prieks par to, ka vietējais produkts un prieks par askētiski skaisto iepakojumu, protams, neviltots.

Pien- Dairy Spa Shampoo Uzreiz kā uzzināju par šī šampūna eksistenci, vēlējos ar to iepazīties. Iemesli tam vairāki – man ļoti patikuši visi Pien- radītie produkti ( īpaši ziepes intīmai kopšanai), zināju, ka tam būs labs sastāvs t.i. būs ieliekams dabisko produktu sarakstā, neuzmācīgi smaržos utt. Diemžēl manas ekspektācijas bija jāsamazina, jo šampūns nebija tik labs kā būtu gaidījusi. Tas vāji puto ( garo matu īpašniecēm īpaši sāpīgs jautājums ), mati pēc mazgāšanas nepaliek mīksti, nepaliek arī kuplāki vai spēcīgāki. Lietot, protams, var, ja vēlies dabiskāka sastāva šampūnu, bet es personiski to vairs neizvēlēšos.

Rituals Hammam Delight foaming shower gel Pirmo reizi lietoju dušas gēlu, kurš vizuāli atgādina skūšanās putas, jo pie izpūšanas no flakoniņa, tās bagātīgi saputo. Interesanti un komplektā ar izteikti svaigo aromātu ( rozmarīns un eikalipts ) – ļoti patīkami! Lieliska izvēle, ja vēlies sevi palutināt un radīt šo Rituals zīmolu produktiem raksturīgo SPA efektu.

Batiste Dry Shampoo Ļoti labs sausais šampūns gaišo matu īpašniecēm. Pēc iepūšanas matos tas acīmredzami atstāj baltus nospiedumus, bet pēc rūpīgas ieburzīšanas, šis nospiedums pilnībā pazūd. Vismaz man. Priekšroku dodu šampūnam bez specifiskas smaržas t.i. oriģinālajai versijai, jo Cherry smarža likās pārāk sintētiski salda. Kamēr neesmu atradusi revolucionāri labāku variantu, ikdienā uzticami palieku pie Batiste P.S. Loveby.eu internetveikalā šobrīd pieejams ļoti pievilcīgā cenā.

Kiehl’s Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil Bez īpašiem pārsteigumiem – tik pat lielisks cik ir Midnight Recovery serums, tik pat lieliska ir arī šī sejas ādas attīrošā eļļa – maiga, ādai un acīm patīkama ( nekož, nesausina ) formula pēc kuras dažkārt pat neprasās uzklāt kādu mitrinošo līdzekli. Ar pavisam nelielu daudzumu produkta iespējams notīrīt arī lielāku daudzumu kosmētikas. Būtu forši, ja šie 175ml nekad nebeigtos!

Mixa 24hr Anti-dryness Cream 10%  Sausas ādas kopšanai paredzēts dienas krēms ikdienas lietošanai. Lai arī man nav ne īpaši jutīga, ne sausa vai problemātiska sejas āda, biežāk izvēlos produktus, kuri ir paredzēti jutīgai, pat alerģiskas ādas kopšanai, jo liekas, ka tie būs saudzīgāki un mazāk piebāzti ar nevajadzīgām sastāvdaļām. Viegls, ādai patīkams krēms, maciņam patīkamā cenu kategorijā. Aromāts liekas nedaudz medicīnisks, bet ne uzmācīgs.

femme farfalle

 

 

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

One response

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s