monthly favorites / July 2017

// Femme Farfalle kāzas vol…10? Kāzu dekorēšna ir viens liels piedzīvojums. No negulētām naktīm un palīgā saucieniem līdz pilnīgai svētlaimei brīdī, kad katra mazā lietiņa atradusi savu vietu, viss skaisti sakārtots un atrādāms viesiem. Šis ir femmes Ritas lauciņš, kuram pieslēgusies esmu vien pēdējos, aizvadītose mēnešus un, ak, cik labi viņai sanāk! Manas favorītes jūlija mēnesī – kāzas Mālpils muižā. Eikalipti, koks, ģeometrija un….mīlestība 💕

 

//Madara Smart Antioxidants acu krēms pret ādas nogurumu ir viens no svaigākajiem skaistumkopšanas zīmola jaunumiem, kuru saņēmu jau labi zināmajā Insider skaistumpakā ( pavasaris 2017). Pirmā īpašība, kuru noteikti pamanīsi arī Tu – krēmam ir dievīgs aromāts!  Un tad jau tālāk arī nākamās labās īpašības – tas ir patīkami krēmīgs, to ir viegli uzklāt arī uz nedaudz mitras ādas ( šī bija vienīgā problēma ar slavēto Kiehl’s krēmu acīm ar avokado eļļu), tas nespīds, neatstāj nospiedumus un, un, un.. ja uzklāj pirms gulētiešanas, actiņām tik tiešām tiek noņemtas noguruma pazīmes.

//Institut Esthederm sprejs garus komentārus neprasa. Uzreiz zināju, ka tas ir tieši tas, ko meklēju vasarai. Kas tajā labāks par, piemēram, manu iemīļoto DABBA ziedūdeni? Pats sprejs. Izsmidzinās daudz smalkāk, attiecīgi daudz patīkamāk, aiz pārsteiguma nav jāsarauc seja. Paredzēts visiem ādas tipiem, īpaši jutīgai ādai, nesatur konservantus, sintētiskas aromātvielas, atjauno, stimulē šūnu vitālās funkcijas 🙌🏼

july17fav

// Audimas viendaļīgais pelkostīms Tora. Jāatzīst gan, ka reāls pielietojums šim peldkostīmam vēl nav bijis ( vasara…helouu?! 😭) , taču novērtēju to, ka man viņš ir, jo zinu, ka, pirmkārt, atrast tiešām skaistu, viendaļīgo peldkostīmu nemaz nav tik viegli un, otrkārt, tas ir ideāls jebkurai ar ūdeni saistītai aktivitātei vēsajos gada mēnešos. Un vēl – iesaku ielūkoties kaimiņu lietuviešu zīmola Audimas veikalā – iespējams, būsiet pārsteigti, cik foršas lietas tur atrodamas. Piemēram, šī kleitiņa.

// POSITIVUS festival 2017. Protams, ir jūlijs, kur nu bez šī… Arī pēc piektā gada mierīgi varu teikt, ka festivāls ir lieliska vieta, kur pavadīt vismaz 2 dienas jūlija mēnesī. Mūzika, draugi, piedzīvojumi, kurus atcerēties.. Ja seko mums ar Ritu Instagramā, precīzāk, redzēji mūsu Instagram stāstus, noteikti jau pamanīji dažus favorītus – Singapūras Satīns, jūra un ēdiens. Vegan Inspiratsi (viņiem Tallinā ir savs restorāns.. just saying) telts, kur kartīgiem ēdājiem bija pieejami vegānu burgeri, brauniji un citi prieki burtiski sasildīja mūsu sirsniņas.

Par to, ko NEDARĪT atrodoties festivāla teritorijā.. jau nākamgad!

pooositivus

femme farfalle

One response

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s