Tieši pirms 10 gadiem sākās laiks, kad aktīvi sāku apmeklēt vasaras mūzikas festivālus. Sākot ar Zvērā (mhm, vai atceries?) un FonoFest, beidzot ar Positivus. Šo gadu laikā līdzpaņemtās somas saturs bijis tik pat dažāds kā paši festivāli, bet noteikti ir lietiņas, bez kurām nekur! Nu tā, ka tiešām nekur! Mazajā somiņā iekšā un blakus līdz festivāla noslēgumam.

• • •

12 must-have lietas manā festivāla somiņā

 

1  MITRĀS SALVETES rociņām, kājiņām, pierītei… pirms ēšanas, pēc ēšanas, pēc karstām dejām. Pirms gulētiešanas vai rīta agrumā. Paņem 2 paciņas, noderēs!

2  SAUSAIS ŠAMPŪNS ir meiteņu labākais draugs. Skaitās cirtas svaigumu saglabās līdz pēdējai dejai.

3  TĒJAS KOKA EĻĻA ir lielisks ātrais palīglīdzeklis nelieliem pušumiem, skrāpējumiem, lūpu kaktiņiem utt. Neaizņem vietu un noder visdažādākajās situācijās.

4  PULKSTENIS , jo telefona baterija jau sen būs beigusies, bet nokavēt mīļāko izpildītāju uzstāšanos nevēlas neviens.

5 LŪPU BALZAMS ir viena no tām lietām, kura vienmēr kaut kur noklīst un jāprasa draugam. Līdzīgi kā ar košļājamo gumiju. Paķer 2 iepakojumus un katru noliec citā vietā.

6  SPF+ nepieciešams gan saulainā, gan drūmākā dienā. Būsim apzinīgi un izvairīsimies no iesauļotiem briļļu rāmjiem, apdegušiem pleciņiem un sūrstošām pierītēm. Ja grūti izlemt kāda veida produktu ņemt (..un kāpēc), paskaties šeit.

7  MATU GUMIJA ir garo matu īpašnieku labākais draugs. Ja karsts ir ārā, ja karsts dejas placī, ja un kad jādodas gulēt.

8  ATSVAIDZINOŠAIS LĪDZEKLIS katram var būt cits. Bildē redzams viegls dezodorants, bet vēl labāk būtu, ja atļauts ienest festivāla teritorijā, kāds izsmidzināmais ūdens flakoniņā. Svaigumam!

9  SALDUMIŅŠ komentārus neprasa. Nepieciešams enerģijai un vēl labākam noskaņojumam. Idejas labākajiem festivāla našķiem atradīsi šeit.

10  DĀVANA JAUNIEGŪTAJIEM DRAUGIEM var būt jebkāda, es šogad izvēlos vienreiz lietojamos tetovējumus, jo.. kāpēc ne? Tie ir forši un kalpo kā oriģināla grupas atpazīstamības zīme.

11  ZOBU PASTA , bet tāda, kuras lietošanai nav nepieciešama zobu birste, mhm! Mans atradums no SPLAT! Ātri, ērti un gandrīz neticami labi!

12  PUCĒŠANĀS RĪKS katram var būt savs, bet vismaz vienam tādam jābūt somiņā. No zobu diega līdz matu sukai. Vēlams nelielā izmērā.

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s