monthly favorites / June 2017

 

// Domas Dabā “Pie Vietējā” brauciens uz Liepājas pusi. Pirmo reizi pieteicos līdzi viņu rīkotajam braucienam un,ak, cik foršs tas izvērtās! Apciemojām un liegi apdzīvojām mazo ciematpilsētiņu “Sikšņi”, izstaigājām Dunikas purva takas, iepazinām Rucavu (…kafiju meklējiet pašā centrā,  Ligates radošajā darbnīcā), ieelpojām Papes pludmales maģiskos vējus un tā tālāk, tālāk, tālāk. Ja vēl neseko Domas Dabā jaunumiem, noteikti dari to! Burvīgs piedzīvojums, kuram vērts pievienoties un kad tad vēl, ja ne Latvijas vasarā!

// “YOU CAN DO ANYTHING BUT NOT EVERYTHING”. Neliels atgādinājums man un Tev…

// Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Tinted Aquafluid Absolūts mēneša favorīts! Beidzot esmu atradusi BB krēmu, kurš ne tikai ir īpaši saudzīgs pret manu ādu, bet arī aizsargā to no saules kaitīgās ietekmes. Tas nelīp, nespīd, nesmaržo. Manuprāt, lieliski piemērots nedaudz sausākai sejas ādai. Ja jāpiešķir izcilības saulītes, no piecām dodu četras ar pusi! Vairāk par šo produktu vari izlasīt šeit.

// Oriflame The One No Compromise skropstu tuša / Bija laiki, kad atradu vienu labu skropstu tušu un pie tās arī paliku ( Maybelline.. dzeltenā iepakojumā?). Šobrīd ir nedaudz citādāk, man regulāri ir iespēja izmēģināt arvien jaunas skropstu tušas un arvien no jauna atrast labākās. Jūnijā topa aukšgalā nonācis Oriflame jaunums – The One No Compromise. Klasiska, bieza birstīte, kura lieliski atdala skropstas un padara tās ievērojami garākas. Nepiešķir elpu aizraujošu apjomu, bet turās pēc labākajiem standartiem. Ja pareizi saprotu, tirgū būs pieejama vēl nav, tāpēc turam acis un ausis vaļā.

// Murmurs : Hundred Waters / Vismīļākā melodija lietainajā jūnija noslēgumā. Modernists pusdienlaika playlistē.

femme farfalle

 

 

2 responses

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s