gatavi vasarai ? / saules labvēlīgā un kaitīgā ietekme uz ādu… kā to kopt?

Kad ārā spīde saule, nekas vairs neliekas slikta garastāvokļa vērts, kad ārā līst – kļūstam melanholiski, varbūt jau nedaudz nomākti, smaids nedaudz pierimis… Liekas, ka tā ir ar mums visiem, vai ne? Zinātnieki to izskaidro īsi. Saulesgaisma palīdz ķermenim saražot laimes hormonu – serotonīnu, savukārt tumsa palīdz saražot hormonu melatonīnu, kas ir atbildīgs par miegainību.

Lai cik patīkama būtu saules klātbūtne un labvēlīga tās ietekme (…neaizmirsīsim par mums visiem trūkstošo D vitamīnu), jāatceras vienkārša patiesība – katra neapdomīga atrašanās saulē ir vienāda ar ādas šūnu bojājumiem. Jā, saule mūsu ādu padara tumšāku, bet arī biezāku, kas attiecīgi to padara arī vecāku un,ja tā var teikt, slimāku. Ar centieniem mūs pasargāt no tālākiem DNS bojājumiem, pastiprināti tiek ražots ādas pigments melanīns.

Kāds būtu perfektais sadarbības plāns ar sauli?

  • Vismaz vasarā un/vai saulainākajās dienās lietot produktus ar SPF aizsardzību gan pret UVA, gan UVB stariem. Ja dodies uz pludmali – uzklāt to uz kaila ķermeņa, pilnā apmērā, lai neplānoti neizveidotots apdegušas ādas, neizskaidrojamas formas pleķi.
  • Ieguldīt naudiņu kvalitatīvos produktus, kuri piemēroti tieši Tavam ādas tipam un Tavām ikdienas vajadzībām. Jo vairāk ieguldīsi, jo lielāka iespējamība, ka neaizmirsīsi to lietot un izbaudīt sniegtos rezultātus.
  • Izmantot “otrās pakāpes” aizsardzības līdzekļus – cepuri, saulesbrilles, pludmales lietussargu utt.

bioderma photoderm max

Mani šī brīža TOP 3 skaistumkopšanas produkti ar SPF aizsardzību :

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Tinted Aquafluid. Paredzēts jutīgai līdz alerģiskai ādai, lietošanai uz sejas, ir ūdensnoturīgs, neveido SPF līdzekļiem raksturīgo atspīdumu, nav specifiska aromāta, nesatur parabēnus.

// Šāda veida ādas kopjošo līdzekli vēlējos jau sen, citādi tonālajā vai BB krēmā aizsardzības nekādas un zem tonīša klāt ķermenim paredzēto spreju (skat. zemāk) nebija pārāk prātīgi, jo spīdēju kā dimantiņš. Ļoti vieglas konsistences un nav lipīgs, Pēc uzklāšanas pavisam nedaudz tiek izlīdzināts ādas tonis, produkts ātri iesūcas un seja itin nemaz nespīd. Tālāk pēc izvēles, bez problēmām varu uzklāt tonālo vai BB krēmu, vai atstāt tikai akvafluīdu. Man ļoti, ļoti patīk!

Bioderma Photoderm MAX SPF50+ Mineral compact. Paredzēts jutīgai ādai, lietošanai uz sejas, ir ūdensnoturīgs, nesatur smaržvielas un parabēnus. Neveicina ādas poru aizsprostošanos.

// Perfekts produkts ikdienas lietošanai, īpaši līdzņemšanai uz darbu, brīvdienās utt., jo – iepakojumā ir ne tikai neliels sūklītis produkta uzklāšanai, bet arī spogulītis! Manai sejas ādai, kura ātri izceļ sausākas ādas laukumus šis pūderis kā jau pūderis – likās pārāk matēts. Labi noderēs pavisam karstajās dienās. Citādi, ja esi taukainas vai normālas ādas īpašniece, Tev patiks!

 

avene femme farfalle

Avene very high protection spray SPF50+. Paredzēts visam ķermenim, jutīgai ādai, ir ūdensnoturīgs un netstāj nospiedumus uz apģērbiem. Nesatru parabēnus.

// Līdzeklis, kuru ņem līdzi uz pludmali vai, ja pānā ilgstoša atrašanās saulē. Salīdzinoši viegli izsmidzināms un izsmērējams, pēc lietošanas rokas paliek nedaudz lipīgas, ja klāj uz sejas – veidojas spīdums. Kopumā līdzeklis ir tieši tas, ko Tu sagaidītu no šāda veida produkta. Cena tam ir salīdzinoši augsta, bet attiecīgi arī sastāvs tāds, ka droši var lietot arī tie, kuriem ir īpaši jutīga līdz alerģiska āda.

+ ja tomēr radušies apdegumi vai, piemēram, pēc skūšanās uz ādas radušās nelielas brūcītes, izmantoju BABE Alvejas gēlu jutīgai ādai (nopērkams Euroaptieka). Tas ir ļoti vieglas konsistences, atvēsina un nomierina ādu.

// Peldkostīms : Calzedonia Indonesia Halter Top, produkti : Bioderma Latvija un Euroaptieka, tetovējumi : TAADA AADA “Art”

femme farfalle

SaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSaveSaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

4 responses

  1. Pingback: monthly favorites / June 2017 « femmefarfalle.com

  2. Pingback: femmefarfalle.com

  3. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

  4. Pingback: maģiskā kombinācija / vasaras labākie, sedzošie SPF krēmi « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s