monthly favorites / May 2017

Modernists design-boutique chamagne ( K.Barona 31) / Aizvadītajā nedēļā Barona iela kļuva aptuveni par trešo daļu skaistāka, jo durvis vēra ilgi gaidītais, rūpīgi lolotais Modernists. Tur viss ir ļoti smuki (lasīt – stāvi un pavērtu muti skaties riņķī, jo viss ir vizuāli stimulējošs un iedvesmojošs). Ja Tavs iecienītākais dzēriens ir (…vai vēl nav) šampanietis – Tev jādodas turp un jānogaršo. Ja Tavs otrais vārds ir dizains, tad Tev jādodas turp, jo liekas, ka nekur citur Rīgā nav iespēja pasēdēt un pavadīt vakaru pasaules slavu ieguvušā Major Sofa dīvānā, Tacchini, Richard Lampert krēslos vai būt apgaismotam ar New Tendency vai Please Wait to Seated lampām. TUR IR KO REDZĒT!

Kāzas & Femme Farfalle debija kāzu dekorēšanā / Mūsu ceļi ir neizdibināmi…, bet vienmēr skaisti! Maija sākumā uzņēmāmies savu pirmo lielo projektu kāzu dekorēšanā un kopīgiem spēkiem sapucējām Anetes un Edmunda svinību vietu. Man pieredze bija pavisam jauna, bet Ritai zināšanas jau uzkrātas – kopā Femme Farfalle radīja ko tiešām maģisku! Rūgts!

Salaspils Oranžērija

Dr. Hauschka brow and lash gel / Ļoti ilgi domāju par to, ka ikdienā gribētos palietot caurspīdīgu un,iespējams, barojošu gelu skropstām un uzacīm kā papildinājumu ļoti minimālajam ikdienas meikapam. Ilgi domāju un atradu –  lielisks variants no Dr.Hauscka. Dabīgi caurspīdīgā želeja piešķir skropstām un uzacīm formu, un nofiksē. Sastāvā ārstniecības augi – nīma lapu un žibulīša ekstrakti, kopj un aizsargā jutīgo ādu ap acīm. Nu ļoti, ļoti labi!

browgel

Masterchef Australia season 9 /  Manam visu laiku mīļākajam kulinārijas šovam ir sākusies jaunā sezona un es, protams, esmu tai kā pielīmēta. Nu apmēram tā – rīta yoga, brokastis, jaunākā Masterchef epizode.

Violette_fr. / Atzīšos uzreiz. Man ir nopietns girl crush uz Violetti no Violette_fr un Violet Grey Youtube kanāla. Viņa ne tikai ir francūziete (+1), ne tikai ir ļoti šarmanta (+1), ne tikai ir ar perfektu stila izjūtu (+1), viņa ir pirmā un vienīga maikapa māksliniece, kuras katrs veidotais grims ir 100% manējais. Var arī teikt tā – ja es veidotu meikapus, darītu tieši tā kā viņa. Violette mani iedvesmu, nudien!

femme farfalle

3 responses

  1. Pateicoties Tavam ierakstam, priekš sevis atklāju jaunu Youtube personību. Bija ļoti iedvesmojoši un interesanti skatīties Violettes grima video. Jāsaka, ka viņas perfektā āda ļauj būt tik dabiskai, bet tomēr ne visiem tas tā ies cauri. Bet visvairāk mani pārsteidza kā viņa spēja uzvilkt laineri braucot mašīnā :D Lūk tās ir prasmes!

    Like

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s