iekšējais dārznieks

Vai es jau minēju, ka šis, jā, tieši ŠIS brīdis ir mans laimīgākais laiks gadā? Ābeļziedi, ķiršu ziedi, dievīgi smaržojošie ceriņkrūmi, zālājs… un pirmie siltie vakari. Die-vī-gi! Un tomēr, ne par skaisto dabu…

// Kamēr plaukst daba, jāuzplaukst arī mums. Tā teikt, darbā jāpaaicina iekšējais dārznieks, lai viņš saravē, iestāda, aplaista un atļauj visam piedzimt no jauna. 

beate femmefarfalle

Lai cik dīvaini tas izklausītos, dažkārt mēs pat nepiefiksējam to, cik nelaimīgi esam. Jā, mēs smaidām, izliekamies,ka viss ir lieliski, cenšamies patikt citiem, bet lieliski ignorējam paši sevi. Ik rītu paskatoties spogulī, meklējot attaisnojumus katram neveselīgajam ieradumam,  ik dienu dodoties uz darbu, esot kopā ar kādu draugu vai mīļoto cilvēku, Tu, iespējams, neesi laimīgs. Mēs to nepiefiksējam līdz brīdim, kad tā vairs nav jeb esam no tā atbrīvojušies ( netīšām, piespiedu kārta vai apzināti). Diezgan amizanti, bet zinu, ka tā notiek ar mums visiem.

Zinu, ka pāri augstskolas gadiem jutos nelaimīga, redzot sevi spogulī… ignorēju, protams, to līdz pēdējai iespējai. Vēl tikai nesen ieraudzīju to, cik patiesībā nelaimīga biju kādā no iepriekš izvēlētajiem darbiem. Šobrīd zinu, ka nelaimīga kļūstu tad, kad nespēju tik galā ar savu raksturu – impulsīvu, emocionāli piesātinātu, bieži nepamatotu rīcību. Nepārprotiet, es esmu laimīga, bet tomēr arī nelaimīga.

IMG_0695

IMG_0469.jpg

// Te nu ir darbs manam iekšējam dārzniekam. Izravēt, sastādīt un ļaut, lai aug jeb APZINĀTIES, PIEŅEMT un palaist brīvībā. Šis ir daudz grūtāk kā vienkārši ignorēt vai dienu no dienas sev melot, līdz notici pa īstam, bet, ak, cik lielu PALDIES! Tu sev pateiksi vēlāk.

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s