monthly favorites / April 2017

Big Little Lies mini series bija seriāls, kuru sāku skatīties, jo ap to bija radusies ievērojama ažiotāža (lasīt – visi skatās, visiem ļoti patīk) un es, protams, nespēju pretoties. Seriālam ir ļoti inteliģents un interesants saturs, tas ir skaisti uzfilmēts, tam ir baudāms skaņu celiņš un to pavada pasaulē slavenākās aktrises – Nikola Kidmena, Rīza Viterspūna, Šeilīna Vudlija u.c.  Bauda skatīties! Ļoti ceru uz turpinājumu…

10 x 10 izaicinājums vēl nav kļuvis par manu izaicinājumu, bet ir kas tāds, ko, šķiet, varētu realizēt un realizēto publicēt blogā – kā jums liekas? 10 x 10 izaicinājums ilgst 10 dienas un šo dienu laikā es savā starpā kombinēju 10 iepriekš izvēlētas apģērbu vienības ( visas jau atrodamas manā garderobē, neko jaunu klāt nepērku). Tātad  – 10 dienas, 10 vienības, 10 kombinācijas! Šī uzdevuma mērķis ir strādāt ar to, kas atrodams skapī, izkāpt no savas komforta zonas un būt radošam! Līdz ar pavasara sākšanos, šis uzdevums liekas ĻOTI pievilcīgs!

april favorites beate

Batiste sausais šampūns. Ņemot vērā to, cik garus matus esmu paspējusi izaudzēt un to, cik ļoti man nekārojas tos katru trešo dienu mazgāt, nesaprotu, kur ar sausā šampūna lietošanu biju agrāk. Pirms šī mēģināju lietot sauso šampūnu no Elvital un jāsaka kā ir – man ļoti, ĻOTI nepatika (jau pēc 2 stundām mati palika smagi un netīri), bet ar Batiste stāsts pavisam cits. Mati paliek ievērojami tīrāki, vieglāki un saglabā šo šampūna iedarbību arī turpmākās 24 stundas, kas man ir absolūts brīnums! Vienīgais par ko nedaudz baidos ir fakts, ka tā lietošana varētu sausināt galvas ādu. Vai kāda ar ko tādu ir saskārusies? Citādi – bez šī vairs nekur!

femmefarfalle for batiste dry shampoo

DABBA eļļa ķermenim ir vēl viens lielisks šī Latvijas ražotāja produkts. Vienīgais mīnuss ir pudelītes uzgalis jeb tā neesamība. Pumpītis vai izsmidzinātājs būtu ērtāk, jo bez tā eļļu viegli noliet garām, bet pret produkta kvalitāti šis tāds sīkumiņš vien ir. Dabisks aromāts ( šobrīd lietoju Pelašķu-Bērza), ātri iesūcas ādā un ir ļoti patīkams lietošanai. ..un pudelītes dizains! Super!

femmefarfalle for dabba

Jāņkalni sulas. Tie, kuri pievērš uzmanību produktu sastāvam t.i. vienmēr cenšas izlasīt tos mazos burtiņus uz katras veikalā atrodamās pudelītes un paciņas zinās, ka 95% veikalos nopērkamajās sulās ir pievienots cukurs. Citur vairāk, citur mazāk, bet ir. Neticēsiet, bet pat kokosriekstu ūdenim gandrīz vienmēr ir pievienots cukurs. Šī iemesla dēļ biju ļoti priecīga izlasīt, ka mūsu pašu Jāņkalni piedāvā 100% ogu un augļu sulas. Melleņu (!!!), dzērveņu, aroniju, ābolu.. un visas viņas garšo autentiski. Ļoti, ļoti novērtēju, paldies Jāņkalniem!

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties IX « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s