Lieldienu brokastis / Saulainās biešu pankūkas

Tas pat varētu būt 20 gadus senā pagātnē, bet vēl šodien skaidri atceros Lieldienas, kuras ar ģimeni pavadijām vietējā ezera krastā, peldkostīmos un bezrūpībā. Jā, bija +25 grādi un dzīve šķita skaista! Laika prognoze šī gada Lieldienām ir gluži pretēja, bet tas nenozīmē, ka tās nav iespējams pavadīt tik pat saulaini un silti! Olas neēdu, tāpēc savu svētku galdu krāsošu ar skaistajiem traukiem no MOKKA Pop Up un pašas gatavotajām biešu pankūkām..,jo ir taču brīvdienas un tieši brīvdienās pankūkas garšo vislabāk.

bloomingville

/ Tējas karotīšu komplekts 30eur / Lielais šķīvis “Susie” 21eur / Mazais šķīvis                “Seeke” 15eur / Koka paliknīši “Outline” 20eur un 34eur / Bļoda ar zīmējumu       “Landscape” 20eur / Koka trauciņš olai 11eur / Keramikas dēlītis “Alberte” 12eur  / Virtuves dvielītis 11eur / 

 

ROZĀ BIEŠU PANKŪKAS

bez glutēna, piemērotas vegāniem

Nepieciešams ( aptuveni 10 lielām un biezām pankūkām) :

  • 1 neliela biete
  • 1 glāze rīsu vai jebkurš cits augu piens
  • 1  ēd.k. chia sēklu “ola” (1 ēd.k. chia sēklas sajauc ar 3 ēd.k. ūdens un ļauj uzbriest)
  • 1 glāze rīsu milti
  • 1 tējk. sāls
  • 1 ēd. k. kanēlis

Vispirms pagatavojam bieti – ietinam follijā un ieliekam cepeškrāsnī vai izsautējam karsta tvaikā katliņā līdz kļuvusi pavisam mīksta. Pēc pagatavošanas ļaujam tām nedaudz atdzist. Blenderī liekam sagatavoto bietīti, chia “olu”, pienu un blenderējam līdz iegūta viendabīga masa. Tālāk lielā bļodā sajaucam visas sausās sastāvdaļas – rīsu miltus, sāli, kanēli. Pievienojam slapjās sastāvdaļas un rūpīgi izmaisam. Ja masa liekas pārāk šķidra, pievienojam nedaudz miltus, ja pārāk bieza, pievienojam rīsu pienu. Ar pavisam nelielu kokosriektu eļļas daudzumu, izvietojam pankūku mīklu uz pannas un cepam uz nelielas uguns  1 līdz 2 minūtes no vienas puses. Pasniedz ar apelsīna šķēlītēm!

Priecīgas Lieldienas!

femme farfalle

One response

  1. Pingback: Citādākas Lieldienu brokastis / Saldā kartupeļa smūtija bļoda « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s