monthly favorites / March 2017

KIWA saldā kartupeļa čipši. Piecdesmit grami kraukšķīgas svētlaimes! Sastāvā tikai saldais kartupelis un nehidrogenēta (lasīt – labas kvalitātes) palmu eļļa un VISS! Pirmo reizi ieraudzīju Tartu veikala plauktā, bet izrādās, ka atrodami arī pie mums Stockmann. Nekas daudz ko piebilst – Tev jānogaršo, lai saprastu, ka visu dzīvi izpratne par garšīgiem čipšiem ir bijusi aplama, ha!

Igaunijas viesmīlība. Martā jau atkal devos uz Igaunijas dienvidiem un jau atkal sastapos ar lielisku uzņemšanu, negaidītiem piedzīvojumiem un igauņiem piemītošo mīļumu. Ja iepriekšējās vizītes laikā iepazinu viņu virtuvi un viesmīlību kā tādu, tad šoreiz tie bija SPA centri. Sīkāk par redzēto dalīšos kādā no nākamajiem ierakstiem.

Rituals lūpu spīdums “Soft pink”Izrādās, ka man tīri labi patīk lūpu spīdumi. Divu iemeslu dēļ – nav jāuztraucas ne par perfekto uzklāšanu un ne spīduma uzturēšanu. Ritual “Soft Pink” ir izteikti lipīgs,  tam nav konkrētas garšas un smaržas un tieši tāpēc, manuprāt, ilgāk paliek uz lūpām un ļauj tām justies pasargātām no sausuma ( lasi – nemēģinu to nolaizīt, apēst vai aiz uztraukuma noberzt nost).

Brow Artist Xpert uzacu zīmulis un Volume Million Lashes fatale skropstu tuša no L’Oreal. Mans aizvadītā mēneša mīlētākais dekoratīvās kosmētikas duo. Uzacu zīmulim ir tieši tāds pelēki brūnais tonis, kurš saskan ar manu dabisko matu krāsu un bālo ādas krāsu (nav sarkanīgs, nav paŗāk tumšs). Zīmulim līdzīgais uzgalis un tā konsistence palīdz to vienmērīgi un precīzi uzklāt uz uzacīm, bet birstīte pietiekami funkcionāla, lai visu uzklāto mākalsas darbu varētu arī skaisti pieķemmēt. Savukārt skropstu tuša ir pirmā no man zināmajām, kura pirmajās tās lietošanas reizēs nesaķepināja skropstas un ļoti precīzi tās atdalīja. Birstīte ir nedaudz biedējoša, bet darbojas uz 10! un noturība tieši tāda, kādu sagaidām jebkurai labai skropstu tušai.

P.S.  “Fuck luck. Results equals humility plus hard work. Suit up, show up, shut up. Do the same thing, day after day, year after year, and good things will come your way. Talent is nice but not necessary.”

/Molly Guy, VOGUE

femme farfalle

4 responses

    • Jāsaka godīgi – man nav liela pieredze ar lūpu spīdumiem, bet, ja bez liekas domāšanas esmu aizniegusies pēc viņa vairāk kā 5 reizes un turu somiņā.. tas tiešām labs rādītājs :)

      Like

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties XI « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s