3 vienkāršas darbības mierīgākam prātam

 

>> VIEGLĀ LAIKA PLĀNOŠANA

Mums visiem vienmēr pietrūkst laiks, bet patiesība ir tāda, ka laiks mums pietrūkst lietām, kuras nav tik svarīgas. Ja Tava prioritāte ir darbs – tam laiku atradīsi vienmēr, bet var gadīties, ka šī iemesla dēļ cietīs ģimenes dzīve, ja prioritāte ir ģimene, iespējams, nebūs lieliski panākumi darbā utt. Mierīgākam prātam – saproti, kas Tavā dzīvē ir svarīgākais un savus mazos, skaitos ikdienas to-do sarakstiņus veido pakārtotas tieši tam. Par pārējo daudz neuztraucies. Šī prioritāšu veidošana man pašai ir kas pilnīgi jauns, bet rezultāti sajūtami jau pēc pirmajiem, mazajiem solīšiem. Dodos tālāk!

femmefarfalle lyon

 

>> KATRU DIENU PA RITUĀLAM

  • yoga pēc pamošanās
  • duša, kad prāts kļūst nemierīgs
  • mājās gatavota maltīte un/vai mīļākais dzēriens
  • miers pēc plkst. 21

Šie mazie dienas rituāli ir domāti Tev un tikai Tev. Tāda kā produktīvā sevis mīlēšana, jo pēc katra šāda rituāla prāts un ķermenis kļūst mierīgs un laimīgs. Manam garam vislabākie ir augstāk minētie rituāli, Tev tie varētu būt citi – uzzini tos un neaizmirsti tos izpildīt katru mīļu dienu. TEV PATIKS!

 

>> DĀRZEŅIEM BAGĀTS UZTURS

Beidzot esmu sapratusi teiciena “Tu esi tas ko Tu ēd” nozīmi.  Kādreiz mani ļoti nomocīja nemierīgs prāts, miegainums, vieglāk pakļāvos stresam, pati izdomāju jaunas problēmas (pati tās arī atrisināju..) – you name it! Lielos apmēros pie tā vainīgs bija tieši cukurs, tad viss pārējais ko ēdu. Šobrīd mana ikdienas ēdienkarte 96% apmērā sastāv no dārzeņiem. Apzināti izvairos no cukura, pilnībā izslēdzu glutēnu un dzīvnieku valsts produktus. Kad ilgāku laiku izslēgti visi lielākie trigeri un, ja tā var teikt, esmu pievērsusies dabai arī pati jūtos kā daba, kā tas dārzenis vai auglis, kuru apēdu – dzīvs, mirdzošs, sulīgs, svaigs… Man šī sajūta ļoti patīk!

sezonalie-darzeni

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s