monthly favorites / February 2017

Seriāls This Is Us // Līdz ar pirmajām minūtēm tas aizrāva mani ar savu… sirsnību.  Liekas, ka līdz šim vēl nebiju skatījusies seriālu ar tik daudz skaistiem, dzīves gudriem un patiesiem dialogiem. Bez liekas drāmas, šaudīšanās vai bļaustīšanās tie pievērš sev uzmanību un katru reizi liek aizdomāties par tēmām, kuras svarīgas katram no mums.  Ja ir iespēja, noteikti iesaku sākt skatīties ( šobrīd pieejama 1 sezona ar 16 epizodēm).

Vogue by the Decade video sērijas // Īsi, koncentrēti, vizuāli pievilcīgi video par modi un Vogue vēsturi aizvadītajās dekādēs – 20tie, 40tie, 50tie. Nezinu kāpēc, bet labi zināmā Sāras Džesikas Pārkeres balss ir perfektais šo stāstījumu papildinājums. Izglītojoši un ļoti interesanti.

femmefarfalle_february_favorites_05

Hestona Blumentala viesošanās Latvijā // Kur lai sāk…? Pirmkārt, šobrīd Stollar ir mana pirmā izvēle, ja meklēju sev interesējošo sadzīves tehnisku ( katru dienu lietoju viņu sulu spiedi, katru nedēļu blenderi, katru brīvo brīdi tējas vārāmo kannu). Otrkārt, Baltijas valstīs #StollarisnowSage – atā Stollar – sveiks, Sage! Šī notikuma ietvaros uz Latviju atbrauca Hestons, kurš ir viena no ietekmīgākajām personām gastronomijas lauciņā PASAULĒ, nu ir arī Sage seja un viens no tiem gudrajiem prātiem, kurš piedalās šīs sadzīves tehnikas izstrādē. Iepazīšanās ar viņu un satikšana reālajā dzīvē man bija liels un neaizmirstams notikums. Viņa prāts ir neaptverams!

femmefarfalle_february_favorites_02

Kiehl’s jaunumi // Februāra sākumā Kiehl’s  Latvia laipni uzaicināja mūs uz jaukām, lēnām brokastīm, lai iepazīstinātu ar zīmola jaunumiem. Mans uzdevums, protams, ar tiem iepazīties, ko tad arī darīju visas aizvadītās nedēļas. Ir februāra noslēgums un bez īpašiem pārsteigumiem – man patīk tie visi. Varbūt neesmu pietiekami kritiska, jo Kiehl’s IR viens no maniem pašiem mīļākajiem/iecienītākajiem skaistumkopšanas produktu ražotājiem, bet sorry not sorry :

  • Pure Vitality Skin Renewing Cream – tik īpatnēju krēma konsistenci un uz ādas radīto sajūtu pēc un tā uzklāšanas brīdī piedzīvojusi vēl nebiju. Manuprāt, tiešām unikāls produkts. Man PATĪK, jo – vienā lietošānas reizē ir nepieciešāms pavisam neliels daudzums produkta (kalpos ilgi, ilgi), produkts ir 99% no dabiskajām izejvielām un to skaitā burvīgais manuka medus,  krēms iesūcas labi, taču ir sajūta, ka uz ādas paliek maza, maza produkta kārtiņa, kas man personiski absolūti netraucē, drīzāk patīk, jo spogulī šī kārtiņa translējas kā veselīgs mirdzums. Keep in mind – visu iepriekš minēto faktu dēļ, kopā ar biezu tonālā krēma kārtu šis krēms nebūs labākā izvēle.
  • Butterstick Lip Treatment SPF 25 – PATĪK iepakojums (skrūvējams vāciņš, izmēros lielāks un lietošanai ērtāks iepakojums) PATĪK bagātīgā konsistence un tā kopjošās īpašības. Vienu reizi uzklāju un, atšķirībā no daudziem citiem lūpām paredzētajiem līdzekļiem, vairāk nav nepieciešams.  
  • Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil – Ādu attīrošs līdzeklis eļļas formā. Iespiežam plauktā, sasildām un ar apļveida kustībām iemasējam ādā. Saskaroties ar ūdeni, eļļa pārvēršas par pieniņu un pastiprina attīrošās īpašības. Man PATĪK, jo viss notiek bez vates tamponiņiem un lielas berzēšanas, brrr. Āda nepaliek sausa vai ar kāda veida produkta atlikumu. Aromāts ir īpatnējs, bet ļoti patīkams t.i. identisks Midnight Recovery koncentrātam. Produkts foršs, bet šajā lauciņā savu brālēnu, dziļi attīrošo sejas mazgāšanas līdzekli ar kliņģerītēm tomēr nepārspēj.

femmefarfalle_february_favorites_04

Mūzika //

Richard Walters : July Bones

Angels & Airwaves : The Disease

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties X « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s