this is the warm up for spring

Pirms nedēļām divām sajutu TO. To, ka gaiss vairs nesmaržo pēc ziemas, tas smaržo pēc jaunā, svaigā, skaistā pavasara un…kā pēc grāmatas  –  manā galvā sāk virpuļot idejas par to, ko jaunu es vēlos redzēt gan spoguļa atspulgā, gan mājvietā, gan vienmēr aizņemtajā galvā. Kurš ir ar mani?

Piekrāmēt telpas nudien nemīlu, kārtība ir mana sabiedrotā un reāla mājas uzkopšana ir ikdienas rituāls, tāpēc termins “pavasara tīrīšana” tā visstiešākajā nozīmē ir grūti saprotams. Mana pavasara tīrība vairāk par ziemā izsapņoto ideju realizēšanu. Piemēram, galdiņu kafijai uz kura vieta atrastos arī manam avokado kociņam. Ideja vienkārša, bet opcijas neskaitāmas…

mokka_femmefarfalle

mokka

Lielisks variants atradās nesen atvērtajā MOKKA POP UP uz Dzirnavu ielas – vienkāršs, stabils, ērti saliekams, 45cm augsts, eleganti spīdīgs… ko vēl es varētu vēlēties? Varbūt tikai melno šī galdiņa versiju.

Tālāk jau viss notiek vienkārši JEB ja nepamēģinātu, neuzzinātu, ka skaistā kapara krāsa lieliski sader ar augu ZAĻO, manu vismīlētāko PELĒKO un vienmēr atrodamo MELNO krāsu t.i. – need more!

= Zuiver kafijas galdiņš Cupid Copper, EUR 86.05

Uzglabāšanas trauks Deco ar marmora vāku, EUR 75

= Piena un cukura trauks Noir, EUR 18.20

mokka-pop-up_1

mokka_

femme farfalle

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s