Izmēģinām Detox Box

Šis nebūs stāsts par to kāpēc ir nepieciešams attīrīties, bet manas pirmās personīgās pieredzes apraksts, izmēģinot detoks programmu, ko izvēlējos, lai iedotu sev stimulu (lasīt – iespertu pa pakaļu) mainīt ikdienas uzturu. Superintensīvi iesācies jaunais gads neļāva man ielekt atpakaļ kārtīga uztura vilcienā pēc visu svētku našķu pārpilnības, tad nu nonācu par labu DETOX BOX.

db-1-2

Pie DETOX BOX ir iespēja izvēlēties vairākas programmas – FIT, POWER, DETOX vai DELUXE. Katru no tām ir iespēja izmēģināt 1, 3 vai 5 dienas. Katru dienu Tu saņem 7 pudelītes – 2 dzērienus, ko izlietot dienas laikā un 5 “maltītes”, ko notiesā ik pēc 2 stundām. Papildus tam, protams, jālieto superdaudz ūdens, kā arī drīksti apēst kādu augli vai dārzeni, taču nekādā gadījuma ne miltu un piena produktus, kā arī dzīvnieku izcelsmes produktus.

db-4

PIRMĀ DIENA

Programma FIT. Ap trijiem gribas ēst, tāpēc smūtiju izdzeru pusstundu ātrāk, pēc trijiem sāk pazust koncentrēšanās spējas un palieku samērā trauksmaina. Visi smūtiji ir supergaršīgi un piepilda punci. Neko papildus neēdu, taču dzeru siltu tēju, jo esmu izvēlējusies iesākt savu kūrīti vienā no aukstākajām šī gada dienām.

db-7

OTRĀ DIENA

Programma FIT. No rīta esmu ieplānojusi doties uz treniņu, kas pieprasa ēst, ēst, ēst – puse banāna pirms un pēc treniņa, un garšīgais rīta smūtijs (no rītiem tie šķiet visgardākie :)).  Šodien mežonīgi sāp galva, ārprātīgs dullums un nespēja darboties. Papildus smūtijiem apēdu pāris augļus. Šodien saprotu, ka attīrīšanos vēlams veikt sezonā, kad ir vietējie labumi, tas arī ieteikums tiem, kas kaut kam tādam gatavojas. Šī diena sajūtu ziņā ir absolūta katastrofa.

db-10

TREŠĀ DIENA

Programma POWER. Nolēmu pamainīt programmu dažādībai, jo saprotu, ka 5 dienas vienus un tos pašu smūtijus nespēšu iedzert. Sen nebiju tik labi gulējusi, neskatoties uz slikto pašsajūtu iepriekšējā dienā. Pie tam pamostos pirms modinātāja. Brokastīs atkal apēdu pāris augļis. Šodien nav ne galvassāpju, ne bezspēka, jūtos pat pacilāta. Papildus ēst vairs neprasās. Visu vakardien nepaeigto var izdarīt šodien trīskārtīgā ātrumā. Priecīga nopūta.

db-8

CETURTĀ DIENA

Programma DETOX. Šī rīta treniņā vairs nejūtu bezspēku kā otrdien. Visu dienu jūtos enerģiska un pacilātā garastāvoklī. Kopš otrdienas paniski baidos no galvassāpēm – nekā no tā nav. Šodien sajūta ir superlaba! Izskatās, ka DETOX programma varētu būt mana iecienītākā – visas maltītes man ļoti iet pie sirds. Šodien, staigājot pa veikalu (no veikaliem citas dienas izvairījos), saprotu, ka pēc šīs attīrīšanās kūrītes nekādi kruasāni (un tamlīdzīgie) neprasīsies. Gribas vienīgi siltu zupu, kā arī svaigus augļus un dārzeņus.

db-2-3

PIEKTĀ DIENA

Izvēlos POWER programmu. Sāku plānot brīvdienu ēdienkarti, un esmu neizsakāmi priecīga, ka man patiesi nekārojas nekas, kas šķita, ka kārosies. Šodien labā pašsajūta turpinās – jūtos viegli, galva strādā ļoti labi, nogurums nav manāms. Savā piektajā dienā ar DETOX BOX es varu no sirds ieteikt visiem kādu no šīm programmām izmēģināt, jo ar katru dienu jūtos arvien labāk.

db-9

Dienas pēc attīrīšanās..

Tieku pie zupas, ko kārojas jau kopš nedēļas vidus. Pēc tam mazliet nožēloju, jo tā tomēr puncim šķiet par smagu.

Atkal sāku pievienot dzērieniem mazliet medus – tie liekas ārkārtīgi saldi, kas nozīmē, ka vēl vismaz uz pusi jāsamazina medus daudzums, ko pievienot.

Tas pats arī ar sāli. Ja ikdienā to lietoju minimāli, tad šķiet, ka šajās dienās varu iztikt pilnībā bez sāls.

Krietni jāsamazina arī maltītes lielums, jo, piemēram, gan sestdien, gan svētdien visu laiku jūtos pārēdusies, lai gan ēdu ļoti tīri un jau tā samazinu porcijas. Turpmāko nedēļu ievērojami samazinu maltīšu porcijas un jūtos ļoti labi.

Ķermenis pieprasa svaigus produktus – augļus, dārzeņus, jūtas smags no ēdiena, kas ir grūtāk pārstrādājams, piemēram, zupa ar liellopa gaļu vai lasis, ko ēdu nākamajās dienās. Tā patēriņu var samazināt vismaz uz pusi. Jūtu milzīgo atšķirību savā pašsajūtā, izvēloties svaigus produktus.

Ļoti iesaku pirmajās dienās pēc attīrīšanās, lai arī kā gribētos ko sātīgāku, tomēr turēties pie maksimāli svaigiem vai viegli sautētiem dārzeņiem/augļiem. Mana kļūda bija uzreiz pusdienās notiesāt zupu ar gaļu, kuras smagumu jutu vēl divas nākamās dienas, kas noveda mani pie dziļām pārdomām par savu turpmāko ēdienkarti.

Esmu pat vieglā šokā par to, cik daudz ieguvumus man devusi piecu dienu attīrīšanās. Jūtos neizsakāmi labi, kā arī saņemu komplimentus par starojošām acīm :) Tik daudz enerģijas manī nav bijis ui ui ui cik sen!

+ Plusi 

 • visi Detox Box smūtiji bija ļoti garšīgi un sātīgi
 • samazinātas procijas pēc attīrīšanās – saproti cik ļoti daudz lieka ikdienā apēd, jūties enerģisks arī bez visa tā
 • spēcīgāka garšu izjūta pēc attīrīšanās – mazāk saldinātāju un sāls uzturā
 • ķermenis pierod pie visa svaigā un to pieprasa
 • labs miegs
 • tīrās sejas āda jau pēc otrās dienas
 • fiziska un garīga enerģija
 • un es lidoju, jā! :)

– Mīnusi

 • uz iepakojuma gribētos redzēt sastāvu
 • kaudze ar plastmasas pudelītēm
 • smagas pirmās dienas

db-3-2

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s