Palutināt sevi..

..februāris romantiķis – kā jau esmu to iesaukusi. Prāts izpūš tonnu gaisa un pamazītēm kļūst vieglāks, tā vien gribas (jau!) skapī ielīst pakaļ gaisīgākajām kleitām, un vēl vairāk sevī ienest visu to juteklisko un vieglo, nu tā, lai deguns mazliet paceļas augstāk. It īpaši, kamēr mēģinām nobalansēt savas sajūtas šajos “ne šis, ne tas” mēnešos. Nebūs nekāds pārsteigums, ja teikšu, ka sajūtu uzlabošanos itin žigli var panākt ar jaunu, skaistu veļu.

lindex-9

Es gribu mudināt lutināt! Sevi. Apkārtējos. Ar skaistu veļu, gardu kafiju, skaistākajām sajūtām un vislabāk – ar sevis iemīlēšanu līdz pašiem dziļumiem! Šajos mēnešos (vismaz man) tik viegli šķiet saķert kreņķi par visu, iekrist darbos tā, ka aizmirsti par sevi vispār ..lai šis kalpo kā atgādinājums man pašai. Lutināt ne tikai ar skaistām lietām, bet, pats galvenais, lutināt sevi ar laiku sev.

lindexlingerie

lindex-4

Savas ideālās veļas medībās iesaku atcerēties šo :

  • ņem vērā, ka elastīgā krūštura daļa mazliet pastiepsies
  • svarīgi ir pareizi nostiprināt lencītes – ja tās rauj uz augšu arī elastīgo krūštura daļu, tad meklē pēc mazāka apkārtmēra
  • neaizmirsti, ka bļodiņas izmērs mainās, ja izvēlēsies citu apkārtmēra izmēru, piemēram, 34b bļodiņa būs mazāka par 36b bļodiņu, tāpēc, kad ir nepieciešamība mainīt apkārtmēra izmēru, Tev jāmaina arī bļodiņas izmērs – ja vajadzīgs lielāks apkārtmēra izmērs, pamēģini mazāku bļodiņas izmēru (34b vietā, izmēra vietā pamēģini 36a) un otrādi.

lindex-10

lindex

Šis fotogrāfijās redzamais veļas komplekts ir atrodams Lindex veikalos. Tiem, kas mīl ne tikai melnu veļu (ķiķinu), noteikti ir vērts ieskatīties, jo plauktos parādījušies superromantiski krāsu salikumi. Par lutināšanu!

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s