monthly favorites / January 2017

 

Liona, Francija // Ilgi un spilgti sapņoju līdz aizvadītajā mēnesī tur nonācu. Ar “tur” es domāju Franciju. Dažu dienu robežās iepazinu tās otro lielāko pilsētu Lionu, kas pasaulē tiek dēvēta par gastronomijas lielpilsētu ( 14 restorāni ar Michelin piešķirtām zvaigznēm ir tikai pati šīs pilsētas garoziņa). Kur lai sāk… sākšu ar beigām! Esmu tieši tik iedvesmota, lai galvā  un uz papīra piefiksētu vairākus franču valodas vārdus un frāzes, un, lai tuvāko ciemošanos ieplānotu jau šajā vasarā. Nākamā pietura – Parīze, protams!

img_8782

img_8770

img_8766

 

Bocuse d’Or šefpavāru sacensības // Viens no Lionas apciemošanas bonusiem bija lielākās viesmīlības un gastronomijas izstādes SIRHA 2017 apmeklējums un līdzi jušana  vēsturiski bagātā un plaši atzītā Bocuse d’Or šefpavāru konkursa finālam, kur savā starpā cīnijās 24 pasaules labākās komandas. To starpā ASV, Brazīlija, Norvēģija, Koreja, Ķīna, Kanāda… un Igaunija! 5 stundas un 35 minūtes – ne vairāk. Tik daudz laika katra komanda veltīja savam vislabākajam sniegumam. Nedaudz vairāk par redzēto vari izlasīt šeit. Paldies VISIT ESTONIA par sniegto iespēju!

bocuseteamestonia

bocuse_dor

 

DABBA mitrinošā sejas eļļa ar kumelīti un gurķeni // Dabiski, tīri un VIENKĀRŠI skaistumkopšanas produkti šobrīd mani absolutie favorīti. Krēmi bieži liekas pārbāzti ar nevajadzīgām sastāvdaļām, turpretī eļļu un serumu sastāvā atrodama, ja tā var teikt, tikai pati esence. Šo esenci atrodu arī DABBA mitrinošajā eļļā, kura paredzēta sejas ādas mitrināšanai, barošanai un kopšanai. Neko vairāk man nevajag. Iesūcas ātri, smaržo.. nesmaržo pārāk skaisti, bet tikai uz uzklāšanas brīdi.  Burvīgs produkts, perfekts esošajiem laikapstākļiem!

BE.LOVED mandarīnu serums sejai // Janvārī nedaudz pacīnījos ar ekstrēmi sausas, nedaudz apsārtušas ādas laukumiem. Tie bija izmetušies uz kakla un likās, ka pārvietojas virzienā uz augšu. Pacīnijos līdz brīdim, kad divas reizes uzklāju Follow Your Bliss serumu. Pati ticu vai nē, bet laukumi nogāja un tā arī nav atgriezušies! Serumu šobrīd turpinu lietot vismas 3 reizes nedēļā (..un klusībā ceru,ka nekad neizlietosies) pēc sejas attīrīšanas, pirms gulētiešanas un ļoti, ļoti izbaudu.

dabba

bliss

 

Filma La La Land // Liekas, ka par šo filmu šobrīd runā visi un visur! Bez jebkādām ekspektācijām ( izņemot tas, ka galvenajās lomās Emma Stouna un Goslings, ouh! ) noskatījos to pirmo reizi un… noskatījos otro reizi. Ja nedēļas laikā vienu filmu esmu noskatījusies divas reizes, šis fakts runā pats par sevi. Skaista, krāsaina, romantiska, dzīvespriecīga, viegla! Perfektā filma jebkāda rakstura vakaram.

Drupinātas kakao pupiņas // Kad pirmo reizi pagaršoju šos nelielos kakao kriksīšus, liekas, ka šķībākas sejas grimases piedzīvojusi nebiju. Tās bija daudz rūgtākas, bezgaršīgākas kā biju iedomājusies. Tagad, kad garšas kārpiņas sen kā izmainījušās un cukura saldums drīzāk atgrūž kā vilina, kakao pupiņas kļuvušas par lielisku kārumu našķošanās brīžos. Saberu kaudzīti lielā, sulīgā datelē un kraukšķīgi salds kārums gatavs!  Ja vēlies uzņemt magniju, kalciju, B grupas vitamīnus un antioksidantus… lūdzu!

dates-and-kakao-nibs

//

monthly favorites / January 2016

monthly favorites / January 2015

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties X « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s