best of october + november + december

Jau 2017.? 2016. nu gan paskrēja gaismas ātrumā! Par gada pēdējo mēnešu labākajiem mirkļiem, produktiem un sajūtām pāris rindiņās zemāk. Šoreiz gan mazliet garākā sarakstā, nekā citreiz, bet joprojām – tikai viss tas labākais, kas ir dalīšanās vērts!

Vanagkalns un zupa meža vidū

Foršākais šīs ziemas piedzīvojums – ceļojums caur kalniem un mežiem uz Vanagkalnu. Vairāk par foršo izbraucienu un mājīgo kopābūšanu Vanagkalnā lasi un bildes apskati Domas Dabā Facebook lapā!

O’Neill Adventure Parka

Iespējams mans visu laiku labākais pirkums – ērta, silta, plāna, ar simtiem kabatu un lielu kapuci, kurā ieslēpties. Nevienu reizi vēl neesmu nosalusi, kaut arī apakšā nevelku jaku kārtas. Noteikti iesaku ideālās ziemas parkas meklējumos iegriezties, piemēram, Sportland vai Sportsdirect, kur var atrast tieši šo parku.

vanagkalns

NYX matētais lūpu krēms

Nu jau man ir vesela ģimenīte ar NYX matētajiem lūpu krēmiem. Šķiet pati nemaz neizvēlētos šādu toni, bet dāvaniņā saņēmu lūpu krāsu tonī Milan un esmu absolūtā sajūūūsmā! Tiem, kas vēl nav pazīstami ar NYX matētajiem lūpu krēmiem – žigli izmēģināt, nav labākas lūpu krāsas par šīm.

Madara SOS līnija

Madara SOS maska ir kā biezs krēms, ko var atstāt iedarboties uz nakti, taču SOS krēms – derēs gan dienai, gan naktij. Ātri iesūksies ādā, atstājot to pabarotu un veselīgu. Un smarža, mm.. Bez SOS krēma vairs nedodos nakšņot ārpus mājas.

favorites-4

Pozitīvas domas rada pozitīvas lietas

Tik vienkārši. Izravējam savu domu dārziņu!

Dabba ziedūdens atgriešanās

Esmu iecienījusi Dabba ziedūdeņus – tos glabāju gan somiņā, gan uz darba galda, lai vienkārši ik pa laikam atsvaidzinātos. Vasarā ir forši tos ielikt ledusskapī un ik pa laikam uzsmidzināt uz ādas. Tagad ziemā lietoju ziedūdeni kopā ar Dabba jaunumu – aveņu eļļas eliksīru. Uzsmidzinu ziedūdeni uz sejas ādas un iemasēju pāris pilienus eļļas – rezultātā bagātīgi pabarota, izlīdzināta un atsvaidzināta āda.

dabba

Bold konceptveikals

Pilsētā ir par vienu skaistu vietu vairāk – BOLD, vieta, kur mieloties ar Annas Pannas gardajiem eklēriem un citiem saldumiem, kā arī izbaudīt Baltijas valstu dizainu vienuviet.

Skaistākās ziemas dienas

Šogad tādas pieredzējām, vai ne?

5

Kaktumaiss jaunie dizaini

Ieva radījusi foršus, jaunus dizainus Kaktumaisiem. Vienmēr esmu uzsvērusi, ka kaktā šiem skaistajiem maisiem noteikti nav vietas – tikai vietās, kur tos visi labi var redzēt.

kaktumaiss

Riekstkodis

Kāda ir jūsu svētku tradīcija? Manas labākās draudzenes tradīcija gadu no gada ir Riekstkoža apmeklējums Latvijas Nacionālajā Operā, uz kuru pievienojos viņai vien šogad. Noteikti iesaku ieviest šo kā tradīciju arī visiem jums – lieliem vai maziem. Jāsecina, ka esmu sajūsmā gan par Riekstkodi, gan par baletu kā tādu. Kādi ieteikumi nākamajam apmeklējumam?

Viegli

Pirmo reizi apmeklēju fonda “Viegli” rīkoto koncertu. Tagad klausos visas viņu dziesmas uz riņķi vien. Uzslēdz! Tagad. ..un pasmaidi!

favorites-6

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s