monthly favorites / December 2016

 

Laura Mvula albums “Sing To The Moon” / Nezinu, kas tas ir, bet gadu no gada atgriežos pie šīs balss un ik reizi iemīlos tajā no jauna, Varbūt tāpēc, ka bez Ziemassvētkiem veltītām lirikām, mūzikā jūtama siltā svētku noskaņa. Tāda nedaudz skumja, nedaudz pacilājoša mūzika. Ļoti patīk!

Blogs slowyogalife.com Tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi blogi, kuru saturu ik dienas lasu ar lielu interesi. Priecājos, ka decembra mēnesī, aiz lielas nejaušības sāku lasīt vietējo slowyogalife.com, kurš nu ir viens no maniem mīļākajiem galamērķiem digitālajā bibliotēkā. Raksti ir interesanti, izklaidējoši un, kas galvenais – informatīvi. Daļa no tiem iedvesmo, daļa no tiem liek padomāt ārpus pieņemtā un šķietami zināmā. Paldies autorēm par lielisko darbu, izbaudu!

slowyogalife

 

Stenders gaisa aromatizētājs / Mājīgam aromātam līdz šim izmantoju tikai sveces, dažkārt pašas gatavotus gaisa atsvaidzinātājus vai vienkārši ziedus. Gaisa aromatizētāji ar kociņiem un trauku eļļai manā lietošanā ir kas jauns. Pilnīgam ideālam pietrūkst tikai spēcīgāka aromāta izdalīšanās (man laikam nekad nav pa daudz), bet citādi – skaisti izskatās, pa laikam burvīgi uzplaiksnī vieglais aromāts un laime pilnīga.

stenders aromats

 

Mulate tumšā šokolāde ar kanēli, vaniļu un kajenas pipariem / Manuprāt, garšīgākā (..uzreiz aiz šīs ir Mulate tumšā šokolāde ar jūras sāli) šokolāde kādu iespējams nopirkt veikalā. Bez glutēna, bez palmu eļļām, kukurūzas, sojas, nesaprotamām E vielām utt. Līdz šim atradusi esmu tikai veikalos Prisma, vai kāds zin vēl kādu vietu, kur to var sameklēt? Ņamm!

mulate šokolāde

 

NYX Adventes kalendārs / Neatceros pēdējo reizi, kad manās rokās būtu nonācis Adventes kalendārs, bet tik forši – mosties katru dienu un doties pēc maza pārsteiguma. Paldies NYX Baltics komandai par šo lielisko dāvanu – biju laba meitene un katru dienu atvēru tikai vienas durtiņas. Matētie lūpu krēmi un acu ēnas 2017. gadam sarūpētas, wuhuu!

nyx advent calendar

 

Manilla plānotājs / Visu 2016.gadu es pavadīju bez plānotāja. Idejas un darāmo lietu sarakstus veidoju blociņos bez kalendāra un īpašām ailītēm. Gads ir pietiekami ilgs laiks, lai es saprastu, ka šāds formāts nav man un 2017.gadā jāatgriežas pie labi zināmā, labākā varianta – plānotāja. “Botāniskais dārzs” no Manillas ir mana izvēle un nevaru vien sagaidīt, kad varēšu to pierakstīt pilnu. Par jauniem sākumiem!

manilla plānotājs 2017

femme farfalle

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s