monthly favorites / November 2016

Pirms vēl blogs pārvērties par lieliskāko Ziemassvētku iedvesmu  un dāvanu meklēšanas ceļvedi(… jā, femmefarfalle.com Ziemassvētku dāvanu ceļvedis jau tapšanas noslēguma fāzē), pierakstu aizvadītā mēneša favorītus. Šoreiz vairāk skaistumkopšanas produktu, vairāk skatāmvielas :

madara dd krēms

MADARA Daily Defence krēms / Atradu šo MADARA pavasara skaistumpakā un rūpīgi noglabāju, jo zināju – kā atnāks gada aukstākie mēneši, atnāks arī lielā vēlme un vajadzība pēc Madara Daily Defence. Man bija taisnība. Lieliski smaržo un bagātīgi BAGĀTĪGI baro arī tur, kur āda jau uzmetusi ne tikai sajūtamu, bet arī acīmredzamu sausuma kārtiņu.

TV sērijas Mars / Seriāls, kurš veidots uz patiesiem un vēl nepatiesiem notikumiem. Tajā rāda to, kas NASA notiek šobrīd, 2016.gadā un to, kas notiek 2033.gadā kad, pirmo reizi cilvēces pastāvēšanas vēsturē, kosmonauti sasniedz planētu Mars. Absolūti fantastiska kombinācija un ārkārtīgi interesanta skatāmviela. Pagaidām pieejamas tikai pirmās divas sērijas. Abas lieliskas!

stenders sviests

Stenders smiltsērkšķu ķermeņa sviests /  Produkts no jaunākās Stenders skaistumkopšanas līnijas ( pieejama arī dušas želeja, skrubis, lūpu balzams, vannas bumbas utt.), kura pievilcību novērtēju jau no aizvadītā oktobra vidus. Svaigs, piesātināts smiltsērkšķu aromāts, kurš paliek ar Tevi uz pāris nākamajām stundām. Krēma konsistence bieza, izteikti barojoša…kā jau ķermeņa sviestiem. Esmu jūs brīdinājusi  – var iepatikties tik ļoti, ka sāks tukšoties daudz ātrāk kā gribētos.

 

kinetics_femmefarfalle

Kinetics serums nagiem / Laikā, kad cīņa pret ādas sausumu ir vienīgais skaistumkopšanas rituāls par kuru varu domāt, talkā nāca Kinetics serums nagiem, jo, jā, arī roku krēms šobrīd tiek lietots dubultā un nagu katikulas kliedz pēc savas daļas uzmanības. Noliku šo pie datora (šis ir svarīgi, citādi vismaz 1000x par seruma eksistenci būtu aizmirsusi), lai uzklātu to regulāri, katru dienu un jāsaka – palīdz! Āda ap nagiem ir maigāka un neplaisā. Smaržo arī labi un sastāvā visdažādākās dabiskās eļļiņas.

 

abavasviins_femmefarfalle

 Abavas upeņu karstvīns / Absolūti spontāna izvēle sestdienas vakarā nobaudīt karstvīnu rezultējās jaunā draudzībā ar Abavas ražoto karstvīnu ar upeņu garšu. Mmm.. Viegli salds, sildošs un aromātisks. Vīns, kurš radīs pazaudēto vai vēl neiegūto svētku sajūtu. Tiešām lielisks! Un upenītes, manas mīļākās, vietējās krūmogas…

Filma Before The Flood /  2015. gada 12. decembrī, Parīzes klimata konferencē (COP21), visas pasaules valstis vienojās par kopīgu mērķi – klimata pārmaiņu ierobežošanu un pielāgošanās klimata pārmaiņām nodrošināšanu, kas spēkā stājās š.g. 4. novembrī. Lai pievērstu uzmanību šim notikumam un aicinātu aizdomāties par klimata pārmaiņu problemātiku, Apvienoto Nāciju Organizācijas miera vēstnesis Leonardo di Kaprio un National Geographic radījuši filmu Before The Flood, kurā tiek attēlots viss svarīgākais par  šī brīža globālajām izmaiņām. To kā politiskās un biznesa intereses kavē mērķtiecīgu rīcību ieviešanu klimata pārmaiņu negatīvās ietekmes mazināšanai. Ļoti interesanta filma, kura liek ne tikai domāt, bet arī rīkoties.

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VIII « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties X « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s