Lielisks pusdienu pārtraukums

Pusdienu pārtraukums, kurš sevī ietver ne tikai maltītes ieturēšanu, bet arī reālu atpūtu, kustības un komunikāciju, sniegs Tev enerģiju un spēju koncentrēties atlikušo darba stundu uzdevumiem. Īpaši dienās, kad liekas,ka tiem ne gala, ne malas. Kāds ir lielisks pusdienu pārtraukums? Tāds, kurā Tu paspēj :

Atkāpties no ekrāna un sameklēt tuvāko horizontuVienalga vai strādā no mājām vai dienas pavadi  ar daudziem darbiniekiem pildītā ofisā, kaut kur tuvumā noteikti ir skaists horizonts, kurā paraudzīties, lai atpūtinātu acis, prātu un sagatavotu sevi… pārtraukumam.

workplace_femmefarfalle

Izkustēties. Izstaipīties, spert soļus, iztaisnot muguru un atbrīvot saspringušo kaklu.  Saprotu, ka brīvo minūšu veltīšana tikai ēšanai var šķist kā tīrā laika izniekošana, tāpēc pavisam mierīgi, vismaz pusi no šī laika vari veltīt pārdomātām kustībām. Fiziskas aktivitātes uzlabo koncentrēšanās spējas un atmiņu, paātrina spēju uztvert informāciju, paaugstina radošo domāšanu un samazina stresu. Šeit uzvarētāji visi – gan Tavs fiziskais, gan emocionālais ķermenis.

Paēst. Liekas pašsaprotami, taču pieļauju, ka daudzi no jums šo punktu nemaz neievēro vai ievēro nepilnvērtīgi. Maltītei nav jābūt lielai vai īpaši barojošai, tai ir jābūt spēcinošai. Izvēlies salātus ar avokado vai lasi, izvēlies jauno Lakto PRO ar mīļāko riekstu mixu, izvēlies sildošu olu nūdeļu zupiņu, bezglutēna pankūkas vai spēcinošos našķus. Izvēlies tā, lai pēc ēšanas rodas enerģija, nevis nāk nogurums un vēlme pagulēt diendusu.

LaktoPRO

 

Aizmirst par darbu. Pusdienu pārtraukums ir labākais brīdis visā darba dienā, kas pilnībā aizmirst par darbu. Tas ir brīdis restart pogas ieslēgšanai un tici man – Tev tas ir nepieciešams. Vari palasīt žurnālu (..taustāmu, nevis digitālu), saplānot nedēļas nogali, padomāt ko gatavosi vakariņās, aiziet uz veikalu un, izvairoties no garām rindām, nopirkt nepieciešamo. Dari visu, ko vēlies, tikai aizmirsti par darbu.

Piezvanīt un pārmīt pāris vārdus ar draudzeni, draugu vai ģimeni. Darbs un nauda nav svarīgākās lietas dzīvē. Svarīgāka ir ģimene un cilvēki Tev apkārt. Parūpējies, lai restarts un jauni uzlādētas baterijas būtu ne tikai Tev, bet arī tuvākajiem.

workspace_femmefarfalle

femme farfalle

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s