monthly favorites / October 2016

Femme Farfalle aug, attīstās un mainās. Vienīgā lieta, kura nu jau trešo (!) gadu, nemainīgi un uzticami piepilda šī bloga lappuses ir mēneša favorīti. Paskatos šeit un atceros, kas šajā laikā aktuāls man bija pirms gada, paskatos šeit un 2014.gads vairs neliekas tik tālu senā pagātnē. Atmiņas un laika, telpas, spēju attīstība acu priekšā. Forši!

femme farfalle produktu foto

autoimmune paleo cookbook

The Autoimmune Paleo Cookbook /  Beidzot man ir recepšu grāmata, no kuras pagatavot varu un vēlos absolūti visu – nevienai tur atrodamajai sastāvdaļai man nav jāmēģina atrast alternatīva. Receptēs nav riekstu, olas, nav glutēna, latozes saturošu produktu, nav nakteņu dzimtas augi, saldinātāji utt. Sarakstījusi Mickey Trescott, viena no bloga autoimmune-paleo.com autorēm un paldies viņai par to! Grāmata ir lieliska!

Maybelline Strobing Stick hightlighter  / Ikdienā nelietoju ne pūderi, ne bronzeri, ne laineri, bet izgaismotājam vieta atradusies uz palikšanu. Tas tāpēc, ka vairāk par visu man patīk skaisti mirdzošas, nevis sausi nopūderētas sejas. Šis Maybelline foršs ir ar to, ka to ir ērti lietot (..ar resnu zīmuli līniju uzvilkt prot katrs), tam ir patīkama krēmveida konsistence, viegls, rozīgas krāsas mirdzums.

ergli

Latvijas apceļošana / Rudens nenoliedzami ir labākais laiks, lai dotos road tripā un apceļotu skaisto Latviju. Tieši oktobrī no jauna paspēju iepazīt Latvijas laukus, ceļus un skaistākos horizontus. Apciemot Jaunraunu, Madlienu, Ķeipeni, Ērgļus, Bārbeli, skaisto Kuldīgu… Šeit tiešām ir skaisti! Ceru, ka laikapstākļi mūs vēl brīdi lutinās… gribu vēl un vēl, un vēl!

mattnat-maks

Matt & Nat maks / Ļoti, ļoooti ilgi meklēts aksesuārs beidzot ir atradies. Ne par lielu, ne par mazu, lieliskas kvalitātes un ietilpības. Neuzkrītošs, bet ar pamanāmām, skaistām detaļām. Tieši tāds, kādu to vēlējos.

femme farfalle

2 responses

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s