Tas nav restorāns, tas ir BALTS (Ģertrūdes iela 27)

Vienu reizi, vēl pat pirms atvēršanas pagājām garām un jau bija skaidrs, ka BALTS būs vieta mums. Kāpēc? Tur pasniedz ēdienu, kurš mums ļoti garšo un radītā vide ir tāda, kura vienkārši iedvesmo. BALTS nav restorāns, tā ir vieta, kur ieskriet un nobaudīt (visu pēc kārtas – interjeru, noskaņu, vienkārši pagatavoto, bet ļoti garšīgo ēdienu, apkalpojošā personāla acīs redzamo dzirksteli par vietu, kur strādā…), pārāk ilgi neuzkavēties. Lai gan kaut kādā mērā varētu, tomēr to grūti to nosaukt par bistro vai ātrās ēdināšanas iestādi. Šī vieta ir vienkārši BALTS.

balts-26

balts4

BALTS parūpējas ne tikai par izsalkušiem vēderiem, bet arī par dabai draudzīgiem risinājumiem. Visi izmantotie trauki un ēšanas piederumi šeit no biodegradējamiem jeb kompostējamiem materiāliem, kuri, ja nonāk dabā, sadalās dažu nedēļu laikā. Urrā, kukurūzas šķiedrai! Patīkami, piekritīsiet? Viss pārējais ļoti vienkāršs – neliela telpa, pāris vietas, kur apsēsties, vitrīna ar ēdienu kastītēm, plauktiņš našķiem, laškrāsas sienas, uzmanību tveroši gaismas objekti un ļoti jauka meitene pie kases.

balts-13

balts5

balts-14

balts-18

balts-10

balts

balts-7

balts7

balts-6

Ēdienkarte āzijas virtuves iedvesmota – sildošas nūdeļu zupiņas, dažādi suši komplekti, salāti, ingvera un matcha tējas…  Plauktos atrodamie našķi kā saldais bonusiņš zinātkārajiem. Vēl – viss tiek pasniegts un piedāvāts tā pagatavošanas dienā (..pssssst! Katru darba dienu no plkst. 19:30 līdz 20:00 visiem ēdieniem 30% atlaide). Svaigi, skaisti, garšīgi!

balts6

balts-25

balts-22

RitaBeate

One response

  1. Pingback: monthly favorites / August 2018 « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s