izlietoto produktu apskats / empties VII

Septītajā aprakstā ( iepriekšējos atradīsi šeit ) nokļuvuši gandrīz visi mani visu laiku mīļākie skaistumkopšanas produkti. Žēl un lieliski reizē. Neviens nav izpelnījies sliktu komentāru, tāpēc, ja meklē to, šajā rakstā to neatrast. Ja meklē labāko sejas krēmu, BB krēmu un ķermeņa kopšanas līdzekļus, turpini lasīt.

Man ir normāla līdz sausa āda, tāpēc sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļos vienmēr meklēju papildus mitrinošās īpašības.

emptiesiiv

// SEJAI //

Kiehl’s Ultra Facial krēms sejai // Vieglas konsistences, īpaši barojošs, 24 stundu iedarbības krēms ikdienas lietošanai. Izvēlējos lietot gan no rīta, gan vakarā pēc sejas attīrīšanas. Patīk, ka tam nav izteikta aromāta, tas ātri un bez redzama “atlikuma” iesūcas ādā. Ņemot vērā to, ka šo krēmu aktīvi lietoju vismaz 5 mēnešus, 2x dienā, 50ml burciņa kalpojusi tiešām ļoti ilgi. Tas tāpēc, ka pabarotas ādas sajūtai bija nepieciešams pavisam neliels daudzums produkta. Izcils krēms, kuru nešaubīgi iegādāšos atkārtoti.

Madara SOS Hidro reģenerējošs krēms sejai // Detalizētu aprakstu par šo krēmu atradīsi šeit, rakstā, kur pastāstīju par MADARA INSIDER skaistumpakas ( pavasaris un rudens ) saturu. Burvīgs, burvīgs produkts!

Oriflame The One BB krēms ar SPF 30 // Ja šīs pašas līnijas tonālais krēms ir otrs mans Oriflame kosmētikas favorīts, bet šīs līnijas konsīlers nav izpelnījies manas lielākās uzslavas, tad Oriflame The One BB krēms ir absolūti lielisks produkts un labākais man zināmais savā kategorijā. To ir viegli uzklāt, tas piešķir ādai nelielu mirdzumu un veselīgu toni. Ideāls ikdienas lietošanai.

Kiehl’s aizsargājošā maska ar koriandra un apelsīna ekstraktu Ja vien es nebūt pasaulē slinkākais sejas masku lietotājs, izmantotu to daudz, daudz biežāk. Paredzēta ādas mitrināšanai, mirdzuma atgūšanai. Uzklāj kā barojošu krēmu un atstāj iedarboties  uz 30 minūtēm vai visu nakti. Ja pēc lietošanas rūpīgi nenotīrīsi atlikumu, pēc brītiņa pie lūpām sajutīsi ļoti saldu garšu. Tā, protams, man itin nemaz netraucēja. Par šo masku rakstīja arī Rita.

emptiesiiv_

// ĶERMENIM //

Bio2You eļļa sejai, ķermenim un matiem // Sākumā to izmantoju tikai sauso matu galu nogludināšanai. Šim mērķim eļļa kalpja lieliski, taču jāuzmanās, lai matos nenokļūtu pārāk liels daudzums. Kad biju izmantojusi 3/4 no pudelītes, sāku to izmantot arī sejas un ķemeņa kopšanai un jāsaka, ka sejas āda par šo bija īpaši priecīga. Pavisam neliels daudzums produkta aizvedīs Tevi īpaši tālu – mati būs mitrināti, āda ieguvusi mirdzumu un patīkamu aromātu. Trīs produkti vienā, izcili!

Gusto apelsīnu ķermeņa eļļa // Ja ķermeņa krēmu vai losjonu vietā labprātāk izvēlies ķermeņa eļļas, tad GUSTO piedāvājumā ir tieši tas, ko Tu varētu meklēt. No četriem pieejamajām ķermeņa eļļām, lietojusi esmu ne tikai šo apelsīna, bet arī kokosriekstu-smiltsēršķu. Šajos laikapstākļos vairāk silda apelsīnu, bet jāsaka, ka patika abas. Eļļu ir ērti lietot – uzgalis izsmidzināšanu padara tiešu (nonāks uz ādas, nevis sienām vai grīdas) un efektīgu. Tā arī ilgi kalpos, jo tilpums liels un nepieciešams salīdzinoši nedaudz. Super!

Stenders atjaunojošs ķermeņa skrubis ar ābeļzieda aromātu // Šis varētu būt mans visu laiku mīļākais Stenders ražojums. Atnāca pie manis pavasarī un lietoju līdz šodienai, līdz pēdējai pilītei. Patīk, ka skrubim ir burvīgi atsvaidzinošs aromāts, patīk, ka graudiņi skrubim ir pavisam nelieli, bet bieži izvietoti, kas to vienlaicīgi padara gan efektīgu attīrīšanai, gan maigu pret ādu.  Patīk, ka iepakots tūbiņā, nevis lielā bundžā – vai man vienīgajai liekas, ka tā ir vismaz 10 reizēr ērtāk? Ļoti patīk, iesaku!

femme farfalle

 

2 responses

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

  2. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VIII « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s