Mana rīta ēdienkarte

Lai cik ļoti šim rakstam piestāvētu bilde, kur baltos palagos ietinusies, siltām zeķītēm kājās malkoju skaisti kūpošu rīta kafiju, tomēr mani rīti nav tādi. Tie ir pavisam citādāki. Tie ir lēni, bet nav slinki. Tie ir skaisti, bet nav romantiski. Pēdējo divu vai trīs gadu laikā esmu atradusi savu ideālo rīta ēdienkarti, kuras piedāvājumā ir ne tikai bagātīgas brokastis, bet arī radošā degviela, kustības un, jā, modinātājs.

laktopro_femmefarfalle

 

// Agrs rīts. Maijā publicētajā rakstā “10 dāvanas ķermeņa skaistumam un veselībai” kā savu perfekto gulētiešanas laiku minēju pāris minūtes pēc plkst. 22.  Tas ir agri, es saprotu, bet, ja šaja laika periodā izdeviesaizmigt ( starp 22 un 23), gandrīz 100% garantēts, ka no rīta varēšu viegli pamosties, būšu labi izgulējusies un pulkstens nerādīs vairāk par 6:40. Es burtiski dievinu agrus rītus, tāpēc laicīga gulētiešana manā grāmatā nav mazākā problēma. Izbaudu…un tas ir pats galvenais!

// Kustība. Ir izpētīts, ka labākais laiks brokastīm ( skat. punktu zemāk) ir stundu vai pusotru pēc pamošanās. Ko darīt laikā līdz brokastīm? Kustēties! Vienalga vai tā ir grīdu slaucīšana, drēbju locīšana vai yoga. Kustības Tevi momentāli …iekustina. Ideālajā variantā 30 minūtes aktīvai ķermeņa kustināšanai, 30 minūtes bagātīgu brokastu pagatavošanai un tad…

laktopro_femmefarfalle_kustiba

 

// Brokastis. Brokastu ēdienus mainīt nemīlu. Par cik šī ir mana mīļākā ēdienreize dienā, esmu atradusi savu perfekto produktu un to pagatavošanas kombināciju, un katru rītu nevaru vien sagaidīt, kad varēšu ķerties pie gatavošanas. Mana perfektais rīta kvartets – kāposti, avokado, rauga pārslas un sāls. Lieliska opcija arī jaunais Lakto PRO ar samazinātu cukura daudzumu. Tie tiešām vairs nav tik saldi kā agrāk, tāpēc vēl vieglāk kombinēt ar citiem produktiem, piemēram, riekstiem un odziņām, un pāris kraukšķīgām avokado maizītēm.

laktopro_femmefarfalle_brokastis

 

// Kafija. Līdzīgi kā visa šeit aprakstītā rīta ēdienkarte, laika gaitā tapis skaidrs kādu vēlos savu mājās gatavoto rīta kafiju. Nekas pārāk ekstravagants, tomēr ļoti, ļoti iecienīts – mokas kanniņa, 3 tējkarotes maltas kafijas ( Andrito, Lavazza vai Merild), pāris minūtes uz plīts, krūzītē iekšā, uzsildīts rīsu piens pa virsu un gatavas! Kamēr kafija tukšojas…

// Radošā degviela. Lai diena iesāktos ne tikai agri un produktīvi, bet arī ar jaunām idejām un lielu devu iedvesmas, savu rīta radošo degvielu uzpildu Pinterest, Youtube vai Feedly ziņu plūsmā (skatos, ko sadarījuši blogeri, kolēģi). Var jau būt, ka interneta piedāvājumu aplūkot varētu arī vēlāk, dienas otrajā pusē, bet tik grūti pretoties.

laktopro_femmefarfalle_kafija

 

// Starts. Mans pats, pats produktīvākais laiks dienā ir tās pirmā puse un pēc tik skaisti iesākta rīta ir gandrīz neiespējami ielīst atpakaļ gultā. Viss ķermenis ir gatavs dienai. Man patīk šādi – kā patīk Tev?

femme farfalle

Advertisements

2 responses

  1. Jā, tā patiešām ir veiksmīgas dienas formula. Agrs rīts + kustības+iedvesmojoša informācija ! Noteikti izmēģiniet pamanīt dienas ieradumus un redzēsiet kā uzlabojas ikdienas kvalitāte !

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s