MÁDARA INSIDER BOX skaistumpaka ( pavasaris & rudens )

Iegādājoties MÁDARA INSIDER skaistumpaku, Tu saņem sūtījumu ar aktuālākajiem un jaunākajiem MÁDARA kosmētikas produktiem.  Par cik pavasara kastītē saņemtais SOS līnijas Hydration sejas krēms kļuvis par vienu no maniem mīļākajiem ikdienas skaistumkopšanas produktiem un liekas, ka rudens kastītē saņemtais SMART Antioxidants dienas krēms būs nākamais, lieliskais papildinājums, nolēmu par šīm kastītēm uzrakstīt ko vairāk.

Ja Tu jau lieto un zini, ka patīk MÁDARA kosmētika, neredzu iemeslu, kāpēc Tev nekļūt pat MÁDARA INSIDER, šis ir lieliski!

MADARA inside skaistumpaka

Pavasara kastīte iepazīta no A līdz Z, tāpēc par tajā iekļautajiem produktiem arī izveidojies skaidrs viedoklis. Rudens kastītes saturs vēl pavisam, pavisam jauns un neiepazīts, tāpēc par to plašāks komentārs nāks nedaudz vēlāk.

MADARA inside skaistumpaka

MADARA Insider Box PAVASARIS 2016 kastīte //

SOS Hidro reģenerējošais krēms – viens no labākajiem sejas krēmiem kādu esmu lietojusi! Paredzēts dehidrētai, savilktai un nogurušai ādai. Ievērojami mitrina, ātri un efektīgi iesūcas ādā, radīts ar lielisku, viegli saldu aromātu un skaisto #blushpink toni. Lietoju vakarā un no rīta pēc sejas attīrīšanas un nekas vairāk tai nebija nepieciešams (manu sejas ādu var raksturot kā normālu ar noslieci uz sausumu).

Become Organic attīrošs eļļas/pieniņa skrubis – līdz šim jebkuru citu skrubi uzklāju tikai uz samitrinātas ādas, uzklāt to uz sausas likās pārāk skarbi, bet, pēc instrukcijas izlasīšanas, nolēmu tai sekot un Become Organic eļļas/pieniņa skrubi uzklāju uz sausas ādas, tad iemasēju un tikai pēc tā seju samitrināju un notīriju. Eļļu saturošais skrubis ir maigs un ādu neskrāpē, tas pārvēršas vieglā pieniņā, maigi attīra, mīkstina un atjauno ādu. Vienkārši, ērti un efektīvi.

DD/NOKKONEN Daily Defence balzams – īpašs veltījums visiem, kas kļuvuši par MADARA INSIDER. Atjaunojošais un aizsargājošais balzams ir pieejams tikai Somijā un tapis sadarbībā ar somu žurnālisti un emuāra autori Noru Šingleri. Lai gan iekļauts pavasara kastītē, man ļoti aktuāls produkts gada aukstākajiem mēnešiem. Ņemu to līdzi somā un pēc nepieciešamības izmantoju ādas aizsardzībai pret aukstumu, sausumu un vēju.

madara insider

MADARA Insider Box RUDENS 2016 kastīte //

Plum Plum lūpu balzams – atjaunojošs un intensīvi mitrinošs lūpu balzams ar aromātisko ziemeļu plūmi nodrošina pilnvērtīgu kopšanu lūpām, kas kļuvušas sausas saules, vēja vai aukstuma ietekmē.  Mīkstina, mitrina un ilgstoši aizsargā lūpas pret sausuma atgriešanos. Formulas pamatā ir intensīvi mitrinoša hohobas eļļa, barojošs karitē koka (šī) sviests un atjaunojoša plūmju kauliņu eļļa.

SMART ANTIOXIDANTS mitrinošs dienas krēms –  formulas pamatā ir SMART ANTIOXIDANTS komplekss no ķērpja, sūnas, papardes un rasaskrēsliņa ekstraktiem, kas palīdz novērst ādas priekšlaicīgu novecošanos. Dabīgie antioksidanti sniedz ilgstošu aizsardzību, saglabājot kolagēna rezerves un uzlabojot ādas tvirtumu un elastību. Novērš ādas apjoma zudumu, pastiprinātu sausumu un krunciņu veidošanos.

Soothing dezodorants – alumīniju nesaturošs dezodorants, radīts sausai, dehidratētai un mazliet jutīgai ādai. Mitrina un nomierina sausu ādu, palīdz pret nepatīkamu aromātu, neaizsprosto poras un netraucē ķermeņa dabiskajiem procesiem un funkcijām. Jaunās formulas pamatā ir nomierinošs, aromātu regulējošs augu esenču komplekss un ziemeļu peonijas ekstrakts.

Beate_clear

4 responses

  1. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties VII « femmefarfalle.com

  2. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2016.gadā « femmefarfalle.com

  3. Pingback: izlietoto produktu apskats / empties IX « femmefarfalle.com

  4. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s