best of july + august + september

Šī vasara mani bija aizrāvusi un aizgrābusi tik ļoti, ka pat nepaspēju piesēst pie favorītu apkopojuma. Shame on me. Un atvainojiet par klusumu! Te nu tas būs – jau rudens lietum plikšķinot pa palodzi un lapām jau pavisam nodzeltējušām – mazliet manas vasaras un rudens sākuma favorītlietās un pāris spārnotās sajūtās. Tikai un vienīgi jūsu iedvesmai!

Mīlestība nekad nebeidzas

Jā, tā nekad nebeidzas! Taču ir arī šāda paša nosaukuma grāmata, kas man ar pāris trāpīgākajām rindkopām mainīja skatījumu uz mīlestību. Mīlestību tās skaistākajā izpausmē un vēl labāk – mīlestību starp dvēseles radiniekiem. Vai esi saticis savējo?

Bio2You – serums un dušas želeja

Ja iepriekš nebiju aizsniegusies pēc man piemērotākajiem Bio2You produktiem veikalu plauktos, tad šoreiz pie manis atnāca īstie. Serums, kas ir mans ikrīta un ikvakara sabiedrotais mirdzošākai sejas ādai, kā arī laimīgi beigušies dabīgas dušas želejas meklējumi. No sirds iesaku pamēģināt abus!

h-1

Kāzas x3

Sapņa piepildījums un spilgtāko emociju sprādziens šovasar – kā dekorators tiku uzaicināta uz trim brīnišķīgākajām kāzām. Ja vien tādā ātrumā piepildītos visi sapņi. Sapņojiet! Un sapņojiet jaudīgi!

Dzimšanas dienas 50km pārgājiens

Fitness ABC bija sarīkojuši kārtējo foršo pasākumu, izvēloties trāpīgāko datumu – manu dzimšanas dienu. Pateicos, pateicos un vēlreiz pateicos par krītošajām zvaigznēm un saullēktu, kas piepildīja visu manu augustu un vēl vairāk ar tādu enerģiju, kuru pat ar visiem 50 noietajiem kilometriem neiztērēsi!

Teva sandales

Sandales, kuras vienreiz uzvelc un vairs nekad no tām negribi kāpt ārā. Jā, arī es sākotnēji uz visiem, kam šādas ir kājās, skatījos ar šaubām, taču jāatzīst, ka nu šīs ir vasaras labākais draugs! Iesaku nočolēt uz nākamo vasaru – savējās saņēmu no Asos. Tās radītas piedzīvojumiem kā uz sauszemes, tā arī ūdenī. Tā kā vasaras foršākajiem pārgājieniem kā reiz!

Polar a360 sporta pulkstenis

Vēl viens draudziņš, kas nu jau pāris mēnešus mani ikdienā motivē un atbalsta. Pieskata katru manu treniņu, mēra pulsu no plaukstas locītavas, skaita ikdienas soļus, neļauj pārāk ilgi sēdēt pie datora un aprēķina vajadzīgo kustību daudzumu. Ja neesi izpildījis dienas mērķi, pulkstenis nerāsies gan, bet ar laiku būsi tādā azartā, ka neizpildītu dienas ieteicamo kustību daudzumu vienkārši piepildīsi, lai tur vai kas!

teva

Liepāja-Pāvilosta-Meņģele

Kam man siltās zemes un okeāni, ja man ir Baltijas jūra, Latvijas skaistās upes, Prāta Vētras dāvātā enerģija un brīnišķīgi silti cilvēki, kas paši savām rokām uzceļ mājiņu upes krastā, kur pavadīt laiku? Mans pašpasludinātais atvaļinājums sākās Liepājā ar Prāta Vētru un beidzās šajā pasaku namiņā. Ka es jums saku – tepat vēl ir ko baudīt un baudīt!

river house

Sound Poets Siguldā un Ezera Skaņu nakts

Vai Tu esi metis zvaigznēs kūleņus? Ja jā, tad zini kādu sajūtu es piedzīvoju šajā naktī, kad Sound Poets vispirms skanēja Siguldā un pēc tam ceļi aizveda kalniem pāri uz Kāla ezeru.

Saliktenis

Skaistākais grozs uz šīs zemeslodes, vai ne? Veļai, lielizmēra papīriem vai citiem pričendāļiem, kas neatrod savu īsto vietu mājās. Par to vairāk varēsi uzzināt, kad būs gatava mājaslapa. Pagaidām ir vērts piesekot Ghost Studio Facebook lapai!

saliktenis

Pupuchi

Man pašai ļoti interesants un gards atklājums – cūku pupu uzkodu kraukšķi. Vairāk par Pupuchiem uzzini to Facebook lapā. Savu artavu esmu devusi arī Pupuchu vizuālā materiāla izstrādē. Lai kraukšķ!

Pupuchi

Rita_clear

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s