monthly favorites / september 2016

Inspirācijas / Līdz ar gadalaika maiņu, mainās arī vietas, kur smeļos iedvesmu. Ja vasarā tā ir daba (mežs, jūra, pastaigas, road tripi, saulrieti..), tad rudenī tās ir neskaitāmas stundas Pinterestā. Visspēcīgāk mani iedvesmo tieši skaistu, harmonisku interjeru fotogrāfijas. Piemēram, šī, jo man ļoti patīk viss, kas ir saistīts ar virtuvēm un, lai gan man patīk mana itāļu mokas kanniņa, tomēr kārojas kādreiz iegādāties kafijas automātu…

Back to basics jeb sveces, sveces, sveces… / Drēgnums, krāsnī cepti āboli, siltas zeķītes, sega un sveces liesmiņa. Lietas, kuras ik gadu iezīmē rudens atnākšanu. Priecājos, ka siltajos mēnešos sagādāju sev pāris skaistu un īpaši autentisku aromātu sveces – Muji Long Fire (smaržo kā priežu mežā iekurts ugunskurs.. mmm!) un manu absolūto favorīti – Munio Candela Green Tea.

muji svece

Mājās gatavota kombucha / Augusta favorītu sarakstā minēju Dzīvības Dzēriens kombuču, kura iegaršojās tik ļoti, ka nu jau kombuču jeb tējas sēni brūvēju pati un katru reizi izbaudu gan sagatavošanas, gan gaidīšanas un baudīšanas procesu. Tik tiešām – kur šis dzēriens bija agrāk? Tagad bez tā vairs nevaru iedomāties savu ikdienu. Un jā – ja vēlies sākt brūvēt savu kombuču, pie manis var nākt pēc skūbija ( baktēriju kultūra, kura nepieciešama fermentācijas procesam). Vienvārdsakot – ņamm!

Rituals Dao sērijas balzams pēdām / Parasti pēdu mitrināšanai pēc dušas vai pedikīra izmantoju tajā brīdī lietoto ķermeņa krēmu. Tas arī viss. Nekad pat tā īsti neiedomājos, ka tām būtu nepieciešams kas cits. Tagad pēdiņas izpelnījušās īpašas rūpes un tiek lutinātas ar jaunākās Rituals kolekcijas Dao balzamu pēdām un tas ir vienkārši ļoti, ļoti patīkami. Balzams ir maigs, biezas konsistences, ar ļoti spēcīgu un svaigu piparmētras aromātu. Sezonai ļoti atbilstošs pirkums.

kombucha tējas sēne

Beate_clear

One response

  1. Pingback: Labākie skaistumkopšanas produkti un kosmētika 2017.gadā « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s