Braucam uz Igaunijas dienvidiem ( Tartu, Voru apkārtne) ! / Kur pārlaist nakti?

Noslēdzot trīs rakstu sēriju par Dienvidigaunijas spožumu (…,jo postu šeit tiešām nav), vēlējos vēl uzrakstīt par trīs dažādām nakšņošanas iespējām, jo, ja reiz esi devies iepazīt jaunu valsti, tad ar 12 stundām var būt krietni par maz.

Viesnīca Lydia  (Tartu)// Pasaulē, kurā šobrīd pārliecinoši valda Airbnb piedāvājumi, viesnīcu pakalpojumi var nešķist vilinoši, BET, ja vēlies, lai Tevi apčubina, par Tevi parūpējas, no rīta vēl pabaro… viesnīca ir tieši tas, kas nepieciešams. Vismaz man šī daļa bija īpaši aktuāla un to ļoti izbaudīju! Atvērta tikai šī gada jūnijā, modernas fasādes ieskautā viesnīca Lydia,manuprāt, ir viens no Tartu pilsētas jaunākajiem, skaistākajiem elementiem. Šajā četru zvaigžņu viesnīcā atradīsi ne tikai dzīvokļa, klasiskā un ekskluzīvā tipa istabiņas (.. tādas, kur paliek prezidenti), bet arī modernu pasākumu centru, konferenču zāli un jau minēto Holm restorānu. Bur-vī-gi!

Lydia Hotell Tartu

2016-08-20-07-46-40canon-canon-eos-760d-3984x2656

Lydia Hotel Tartu

 

Hostelis Hector ( Tartu)// Vieta, kuras nosaukumā sapinušies divi vārdi ar ne īpaši labu reputāciju. Hostelis un Hektors. Hm.. Nakšņojuši šeit neesmu, bet katru reizi iebraucot Tartu, sanāk tam pabraukt garām, tāpēc beidzot saņēmos izpētīt mājaslapu, lai saprastu, kas tad īsti tur slēpjas. Izrādās, ka šajā piecu zvaigžņu dizaina hostelī atrodamas ļoti stilīgas (…palūkojiet paši), dažāda veida istabiņas par ļoti patīkamām cenām. Ja jautāsiet man, izskatās pēc tiešām lieliskas opcijas nakts stundu pavadīšanai Tartu.

Viesu nams Suhka // Ja nakti labprāt pārlaid laukos, gandrīz nekurienes vidū, tad Suhka viesu nams pie pašas Krievijas robežas ir tas, ko Tu meklē. Viesiem atvēlētā māja tik tiešām ir māja – tualete pirmajā un otrajā stāvā, istabiņas otrajā un trešajā, viesistaba otrajā. Lai no kurienes Tu nāktu, māja visiem viena un neatkarīgi no tā, uz cik ilgu laiku esi šeit ieradies, visi dzīvo kā viena liela ģimene. No rīta Tevi modinās ar saimnieces gatavotu brokastu putru un plātsmaize, bet vakarā vari iekriet saunā, doties pastaigā vai ieņemt vietu pie viesistabā novietotā TV.

suhka tourist farm

Ar šo tad arī noslēdzu rakstu sēriju par redzēto, piedzīvoto un pagaršoto Igaunijas dienvidu pusē. Ceru, ka esmu iedvesmojusi Tevi doties un iepazīt kaimiņzemes burvību!
Beate_clear

One response

  1. Pingback: Brīvdienas Igaunijā! / SPA, sanatorija un Dienvidigaunija « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s