monthly favorites / august 2016

 

“Body is a mirror of how we live our lives” // TEDex lekcija, kurā katrs pateiktais vārds likās pazīstams un saprotams. Par to, cik svarīgi sadziedēt nesataustāmo ķermeni – dvēseli.

Trīs dienas Igaunijas dienvidos // Ceru, ka jau paspēji iepazīties ar pirmo no trīs ierakstiem, kurā rūpīgi cenšos aprakstīt svarīgāko no redzētā, piedzīvotā un sagaršotā Igaunijā ( ja ne – pirmais ieraksts atrodams šeit).  Brauciens bija tieši tik lielisks, lai vēl vairāk iemīlētu ne tikai šo valsti, bet arī tās iemītniekus un nekavējoties ieplānotu atkārtotu atgriešanos. Tartu esmu bijusi salīdzinoši bieži, bet, šķiet, tieši pēdējo gadu laikā tā strauji uzplaukusi un ciemiņiem piedāvā visplašāko atpūtas un izklaides iespēju programmu.

B-2

Vox Youtube kanāls // Atradu pavisam nejauši. Patiesībā nemaz nezinu kā, bet nu jau apskatītas daudzas, daudzas epizodes par tēmām, kuras sākumā nemaz neliekas saistošas. Nezinu kā viņiem tas sanāk, bet viss tiek izstāstīts un parādīts tā, ka ir tiešām interesanti skatīties un bonusā vēl esmu uzzinājusi ko jaunu un papildinājusi zināšanas.

Fermentēta, probiotiska tēja jeb kombucha // KOMBUCHA!!! Kur Tu biji visu manu aizvadīto dzīvi? Svaigi spiestas sulas un kafija (no rītiem) ir lieliski dzērieni, bet neviens no tiem nav tik dzirkstoši atspirdzinošs un tik labs veselībai kā kombucha! Šī probiotiskā tēja satur kaudzi labo baktēriju, kuras tik ļoti svarīgas gremošanas sistēmas veselībai un kopējai labsajūtai. Kad nākamreiz dodies ciemos pie draugiem, neņem ne sidru, ne alu, paņem kombuchu! No sirds iesaku !

Cik esmu redzējusi, veikalos atrodamas 2 dažādu ražotāju kombuchas. Ja vēlies vislabāko iespējamo iepazīšanos, iesaku sākt tieši ar Dzīvības Dzēriens ražoto, nevis Bucha ( godīgi sakot, šī likās atšķaidīta un garšā pliekana).

IMG_4686

 

Masterchef Australia 7.sezona // Mhm, Masterchef sāga turpinājās arī augustā. No jūlijā redzētās 8. sezonas ielecu 7. sezonā, bet nu jau būs redzētas pirmās trīs sērijas šī šova 2. sezonā. Man ir nopietna atkarība…

Engevita rauga pārslas ar cinku un B12 vitamīnu // Esmu švaks gaļēdājs, savukārt olas un pienu nelietoju vispār, tāpēc man īpaši jāpiedomā pie tā, kur un kā pietiekamā daudzumā uzņemt B grupas vitamīnus. Superīgs atklājums ir Engevita rauga pārslas, kuras šobrīd regulāri pievienoju katrai pagatavotu dārzeņu bļodiņai. Smaržo apetelīgi un garšo sierīgi, ņam! Piemērotas vegāniem un tiem, kuri izvairās no glutēna.

IMG_4709

Beate_clear

3 responses

  1. Pingback: probiotiskā tējas sēne Kombucha / Dzīvības Dzēriens « femmefarfalle.com

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s