Kas dārzā? Fantastiski gaļas ēdieni! / kafejnīca KASDĀRZĀ

 

Starp skrienošu ļaužu pūļiem, joprojām nepabeigto Barona ielu un, jūtot mūždien pulsējošo Vecrīgu, Radio ielā 1 iekārtojusies mierīga un bohēmiska vieta ar nosaukumu KASDĀRZĀ. Izbijusi Vecrīgas vēsturisko parku dārznieka būdiņa, tagad lutina savus viesus ar gardiem ēdieniem, dzērieniem, mūziku un atmosfēru. Mēs bijām sajūsmā par sajūtām un ēdienu, ko baudījām, tāpēc iesakām nobaudīt arī jums.

IMG_1423 IMG_1426

IMG_1274

IMG_1282

IMG_1340

IMG_1359

 

Mūsu maltīti sākām baudīt ar atvēsinošu kokteili, kas ne vien lieliski veldzēja karstajā pēcpusdienā, bet arī garšoja īsti – nedz pārsaldināts, nedz pārbagāts ar svešām garšām – pazīstamie piparmētra un laims savu darbiņu paveica lieliski. Tālāk sekoja uz ķiršu malkas kūpināta laša salāti, kas papildināti ar dažādiem mikrozaļumiem, kurus restorāns iemājojis turpat uz terases. Arī salātiem mēs dodam desmit balles! Sajūsmas spiedzienus mūsos izraisīja grilētās gaļas asorti, ko pasniedza kā nākamo ēdienu. Lāča, liellopa, mežacūkas un dambrieža steiki bija visi kā viens lieliski pagatavoti. Ja esi gaļas mīlis, aši uz KASDĀRZĀ! Grilētas gaļas ēdieni ir viņu trumpis. Maltīti noslēdzām ar desertiem – Panna Cotta un baltās šokolādes siera kūku, kas bija gardi, bet ne pārsteidzoši. Lai padarītu garšas buķeti tik izdevušos, KASDĀRZĀ izmanto vietējos produktus no pārbaudītiem zvejniekiem, medniekiem un zemniekiem.

IMG_1364

IMG_1394

 

Interjers šeit ir nepiespiests, mājīgs un mierīgs. Neskatoties uz to, ka terasi rotā diezgan neglītie dzeltenie terases lietussargi, iekštelpas ir iekārtotas ļoti harmoniski un patīkami. Interjera tapšanā piedalījusies teju visa KASDĀRZĀ komanda, un to var ļoti labi sajust – katrs stūrītis ir apmīļots. Šeit tik trausla virsma kā stikls, balstās uz tik stabilas pamatnes kā koka saknes un ne velti, jo mūsuprāt, KASDĀRZĀ ir iedzinis specīgas saknes vietējā ēdināšanas profesionāļu lauciņā, īpaši izceļot lieliski pagatavoto gaļu.

IMG_1401

IMG_1279 IMG_1352

IMG_1295

RitaBeate

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s